Berlin
Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Berlin": Tak wygląda spin-off "Domu z papieru". Jest zwiastun

Netflix zaprezentował we wtorek oficjalny zwiastun serialu "Berlin", czyli spin-offu "Domu z papieru", którego premiera odbędzie się już 29 grudnia. Produkcja skupia się na jednym z najbardziej niezwykłych napadów, w wykonaniu kultowej postaci granej przez Pedro Alonso, który powraca w tytułowej roli hedonistycznego i błyskotliwego przestępcy.

"Berlin": O czym opowie serial?

"Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą - kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata - czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów" - głosi oficjalny opis serialu.

Reklama

U boku Berlina pojawią się zupełnie nowi członkowie gangu: Michelle Jenner zagra Keilę, wirtuozkę inżynierii elektrycznej; Tristán Ulloa wcieli się w Damiana, profesora z filantropijnym zacięciem i powiernika Berlina; Begoña Vargas sportretuje Camerona, kamikaze, który nigdy nie zważa na ryzyko; Julio Peña Fernández zagra Roi, ucznia i lojalnego pomocnika Berlina; a Joel Sánchez zobaczymy w roli Bruce'a, nieustępliwego człowieka czynu. 

Itziar Ituño i Najwa Nimri powrócą do ról policjantek Raquel Murillo i Alicji Sierra, znanych już widzom z "Domu z papieru". W pozostałych rolach wystąpią: Samantha Siqueiros, Julien Paschal, Masi Rodríguez i Rachel Lascar.

"Berlin" trafi na platformę Netflix 29 grudnia 2023 roku.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama