Reklama

Belle Epoque

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 1219
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy „Belle Epoque” na uroczystej premierze serialu

Niespełna tydzień przed telewizyjną premierą „Belle Epoque” gwiazdy nowej produkcji TVN spotkały się w Teatrze Królewskim w Łazienkach, by razem z zaproszonymi gośćmi obejrzeć 1. odcinek serialu.

1. odcinek "Belle Epoque" TVN wyemituje już w najbliższą środę - 15 lutego. Tego dnia o godzinie 21.30, jak zapowiada dyrektor programowy stacji Edward Miszczak, rozpocznie się nowa era w dziejach polskich seriali telewizyjnych.

Reklama

- Takiego serialu jeszcze w naszym kraju nie było - potwierdza Paweł Małaszyński wcielający się w "Belle Epoque" w Jana Koryckiego, który po latach banicji wraca do Krakowa i razem z rodzeństwem Skarżyńskich - Weroniką (Anna Próchniak) i Henrykiem (Eryk Lubos) - rozpoczyna śledztwo w sprawie zagadkowej śmierci swej matki.

Na uroczystej premierze serialu w Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii w Łazienkach stawili się odtwórcy niemal wszystkich głównych ról z Pawłem Małaszyńskim na czele.

1. odcinek nowej produkcji TVN obejrzeli m.in. Magdalena Cielecka, Weronika Rosati, Anna Próchniak, Vanessa Aleksander, Aleksandra Domańska, Robert Gonera, Eryk Kulm i Olaf Lubaszenko.

- Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do udziału w tym serialu. Wierzę, że będzie to fantastyczna podróż w czasie nie tylko dla aktorów i twórców, ale także widzów - powiedziała Magdalena Cielecka, czyli serialowa Konstancja, która w jednym z wywiadów porównała "Belle Epoque" do takich produkcji jak niezapomniana "Lalka" i "Noce i dnie".

- Opowiadamy o pięknej epoce, eleganckich damach i wytwornych balach, ale też o epoce pełnej tajemnic i słabości - mówi aktorka.

- Tego typu seriale - mroczne, ponure, ale interesujące - są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Dużo intrygi, miłości i namiętności... To się podoba widzom na całym świecie. Jestem przekonana, że Polacy pokochają "Belle Epoque" - twierdzi Weronika Rosati.

Gwiazdy nowej produkcji TVN i zaproszeni na premierę goście jednogłośnie stwierdzili po obejrzeniu 1. odcinka "Belle Epoque", że serial jest po prostu świetny i - nikt nie miał co do tego wątpliwości - będzie największym hitem telewizyjnym zbliżającej się wiosny.

Czekając na emisję "Belle Epoque", zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej fotorelację w uroczystej premiery serialu, która odbyła się w czwartek 9 lutego w Teatrze Królewskim w Łazienkach.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje