Reklama

Belle Epoque

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1280
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Belle Epoque": Weronika Rosati wkrótce zostanie... żoną!

Weronika Rosati, czyli Misia Michalina Antczak z "Belle Epoque", lada moment stanie na ślubnym kobiercu i przysięgnie dozgonną miłość i wierność swemu ukochanemu Robertowi, z którym spotyka się od roku...

Weronika Rosati - choć jako aktorka świetnie sobie radzi w Hollywood - coraz więcej czasu spędza w Polsce. Nie chce na długo rozstawać się z mężczyzną, który ponad rok temu stał się jej bardzo bliski...

Reklama

Od kilku tygodni gwiazda nowego serialu TVN "Belle Epoque" (premiera już w środę 15 lutego o godzinie 21.30) nosi na palcu śliczny pierścionek zaręczynowy - znak, że przyjęła oświadczyny przystojnego lekarza Roberta Śmigielskiego i wkrótce zostanie jego żoną. Aktorka o swoim związku nie chce opowiadać w wywiadach, ale nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa.

Weronika Rosati nie miała dotąd szczęścia do mężczyzn, ale wszystko wskazuje na to, że u boku Roberta Śmigielskiego wreszcie znalazła to wszystko, czego szukała - wielką miłość, poczucie bezpieczeństwa i spokój. Nic dziwnego, że kiedy ukochany poprosił ją o rękę, bez wahania zgodziła się go poślubić.

Jak informuje tygodnik "Twoje imperium" ślub Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego odbędzie się jeszcze tej zimy! Para zamierza wstąpić w związek małżeński w marcu - w rocznicę pierwszej randki. Podobno mama Weroniki - znana kreatorka mody Teresa Rosati - zaprojektowała już suknię ślubną, dokładnie taką, o jakiej marzyła jej córka... Ślub aktorki i lekarza ma się odbyć w jednym ze stołecznych Urzędów Stanu Cywilnego, a kameralne wesele z udziałem najbliższych młodej pary w Arkadach Kubickiego na terenie Zamku Królewskiego.

33-letnia Weronika Rosati i starszy od niej o 18 lat Robert Śmigielski znają się od dawna, ale dopiero rok temu zakochali się w sobie i zostali parą. Oboje mieli za sobą nieudane związki (ukochany aktorki jest po rozwodzie, ma czworo dzieci) i marzyli o tym, by ułożyć sobie życie na nowo. Dziś są bardzo szczęśliwi...

- Chcę zostać mamą, ale rodzinę muszę stworzyć z odpowiednią osobą. Taką, z którą będę do końca życia - powiedziała kiedyś Weronika Rosati w wywiadzie.

Wszystko wskazuje na to, że aktorka ma już u boku mężczyznę, z którym chce iść przez życie. Lada moment przysięgnie mu przed urzędnikiem USC miłość i wierność!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama