Reklama

Belle Epoque

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1280
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Belle Epoque”: Weronika Rosati spodziewa się dziecka!

Weronika Rosati, czyli Misia Michalina Antczak z „Belle Epoque”, jest w ciąży! 33-letnia aktorka, którą po wakacjach zobaczymy w „Diagnozie” i „Komisarzu Aleksie”, kilka miesięcy temu zaręczyła się ze starszym od niej o 18 lat ortopedą Robertem Śmigielskim... Dziś oboje przygotowują się do powitania na świecie ich pierwszego dziecka!

To pewne! Weronika Rosati jest w ciąży! Wiadomość tę potwierdziła oficjalnie menadżerka aktorki, Gabriela Piekarnik, która w imieniu swej podopiecznej poprosiła media, by pozwoliły przyszłej mamie w spokoju przygotować się do tej ważnej roli...

Reklama

Weronika Rosati i Robert Śmigielski są razem od półtora roku, choć znają się znacznie dłużej. W marcu na palcu aktorki pojawił się piękny pierścionek - znak, że przyjęła oświadczyny przystojnego lekarza.

Gwiazda "Belle Epoque" nie zdradziła dotąd, kiedy zamierza stanąć u boku ukochanego na ślubnym kobiercu, ale - jak informuje tygodnik "Życie na gorąco" - para szuka właśnie apartamentu, w którym mogłaby zamieszkać, gdy na świecie pojawi się ich dziecko.

Weronika Rosati wyznała niedawno w wywiadzie, że bardzo chciałaby poznać smak macierzyństwa.

- Nie mam dzieci, ale nie jest to wynikiem tego, że stanęłam przed wyborem: kariera czy potomstwo? Tak się po prostu układa w moim życiu, że na razie nie mam dziecka. Są ludzie, którzy nie czują potrzeby posiadania dzieci, ale ja do nich nie należę. Wierzę, że kiedyś będę mamą - powiedziała w kwietniu tego roku w rozmowie z magazynem "Party".

Faktem jest, że mężczyźni, z którymi związana była Weronika Rosati, zanim zakochała się w Robercie Śmigielskim, nie byli gotowi na założenie rodziny. Jej obecny partner też ma za sobą nieudane związki (jest po rozwodzie, ma czworo dzieci).

Wszystko wskazuje na to, że tym razem aktorka i lekarz wreszcie dostali od losu szansę na szczęście. Niewykluczone, że zaraz po narodzinach dziecka przysięgną sobie w Urzędzie Stanu Cywilnego miłość i wierność.

Weronika Rosati zostanie mamą w listopadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje