Reklama

Belle Epoque

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1280
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Belle epoque": Magdalena Cielecka kończy 46 lat!

Czego życzyć aktorce? "Szczęścia. W tym zawiera się wszystko, bo i zdrowie, i praca, i bliscy, i powodzenie, i jakiś taki spokój oraz wolność" - mówi PAP Life Cielecka.


Magdalena Cielecka urodziła się 20 lutego 1972 roku w Myszkowie. Aktorka znana jest m.in. z filmów "Zakochani", "Samotność w sieci" czy "Córki dancingu" oraz seriali, np. "Hotel 52" czy "Czas honoru".

Reklama

Czego życzyć aktorce, czego brakuje jej do szczęścia? "Nie wiem, czy czegoś brakuje mi do szczęścia, ale życzyć trzeba po prostu szczęścia. W tym zawiera się i zdrowie, i praca, i bliscy, i powodzenie, i jakiś taki spokój oraz wolność. W tym jest wszystko, więc po prostu szczęścia" - mówi PAP Life Cielecka.

Cielecka - która wraz z aktorką Mają Ostaszewską stworzyła ambasadorską kolekcję biżuterii - przyznaje, że błyskotki to dobry pomysł na prezent, pod pewnym warunkiem... "Trzeba dobrze znać obdarowywaną osobę, ponieważ tylko wtedy ma to sens. Wówczas wiemy, co takiej osobie się podoba, wiemy, co ją cieszy" - zauważa.

Aktorka przyznaje, że na co dzień raczej nie chodzi w biżuterii, ponieważ zazwyczaj jest w pracy. "Moje bohaterki ubierane są w garderobie. Na planie to nie jestem ja, to nie są moje rzeczy, więc biżuteria dana jest mi razem z kostiumem" - tłumaczy i zaznacza, że bardzo lubi zakładać biżuterię na wyjścia. "Biżuterię zakładam najczęściej na wieczór albo żeby podkreślić okazję" - kwituje.Paulina Persa


swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje