Reklama

"Belfer": Sebastian Fabijański oświadczył się ukochanej!

Sebastian Fabijański, czyli Adrian Kuś z "Belfra", wyznał kiedyś w wywiadzie, że bardzo lubi być singlem, ale nie wyklucza, że - jeśli pozna odpowiednią kobietę - zdecyduje się na założenie rodziny. Dziś 30-letni aktor nie wyobraża już sobie życia w pojedynkę... Właśnie oświadczył się Oldze Bołądź, czyli Aleksandrze Kowalczyk ze "Skazanych".

Sebastian Fabijański i Olga Bołądź zakochali się w sobie podczas pracy na planie filmu "Botoks" Patryka Vegi. Jak informuje magazyn "Party", połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Przystojny aktor dostrzegł w swej starszej o trzy lata koleżance idealną kandydatkę na żonę i zaledwie po półrocznej znajomości poprosił ją o rękę. Para niedawno zamieszkała razem i - jeśli wierzyć doniesieniom portalom plotkarskim - zamierza wkrótce kupić luksusową willę na obrzeżach Warszawy, by od razu po ślubie zacząć sobie wić w niej gniazdko.

Reklama

To, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są w sobie do szaleństwa zakochani i planują wspólną przyszłość, wyszło na jaw w czerwcu tego roku. Pojawili się razem na uroczystej premierze filmu "Volta" Juliusza Machulskiego, w którym 33-letnia aktorka zagrała główną rolę.

- Potwierdzam, że jesteśmy razem - powiedział wkrótce potem Sebastian.

Dziś już wiadomo, że aktorska para zamierza lada moment zalegalizować swój związek. Na serdecznym palcu prawej ręki Olgi Bołądź od kilku dni lśni śliczny pierścionek - znak, że przyjęła oświadczyny ukochanego. Odtwórczyni roli Celiny Dłużewskiej w "Czasie honoru" pochwaliła się nim podczas gali Doskonałość Roku "Twojego Stylu", ale nie chciała oficjalnie potwierdzić, że Sebastian Fabijański poprosił ją, by została jego żoną. 

- Olga była zaskoczona pierścionkiem zaręczynowym, ale powiedziała "tak". Sebastian jest w niej zakochany bez pamięci, jeździ z nią nawet na jej wyjazdowe spektakle - stwierdziła w rozmowie z "Party" znajoma aktorskiej pary.

Kiedy pół roku temu Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zaczęli się spotykać, niewiele osób wierzyło, że ich związek przetrwa dłużej niż kilka miesięcy. Oni jednak byli pewni, że uda się im stworzyć cudowną, kochającą się rodzinę. Lada moment wymienią się obrączkami i przed ołtarzem przysięgną sobie dozgonną miłość i wierność.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje