Reklama

Belfer

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 1288
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Belfer": Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu

To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie We wtorek, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego "Belfer 2".


Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz") oraz Maciej Bochniak ("Disco Polo"). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie pojawi sięMaciej Stuhr.

Premiera "Belfra 2" planowana jest na jesień 2017. A co wydarzy się w serialu? Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostanie zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołają w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawi się milion pytań. Jedno będzie jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W nowym sezonie za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. Na ekranie, oprócz Macieja Stuhra, widzowie zobaczą między innymi Michalinę Łabacz ("Wołyń", nagroda za debiut aktorski na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni) oraz Elizę Rycembel ("Niewinne", "#Wszystko gra", "Obietnica", nagroda Talent Trójki w kategorii Film).

Pierwszy sezon "Befra" był najchętniej oglądaną produkcją w historii Canal+. Serial kryminalny otrzymał Polską Nagrodę Filmową ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną  elekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Reklama


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje