Reklama

"Belfer": Canal+ nie zrealizuje trzeciego sezonu?

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl realizacja trzeciego sezonu "Belfra" stoi pod znakiem zapytania - nie ma planów kontynuacji.

"Decyzję w tej sprawie podejmiemy w pierwszym kwartale 2018 roku" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji platformy nc+.

Premiera "Belfra 2" miała miejsce w niedzielę, 22 października o 21:30. Z danych Nielsen Audience Measurement, jak podaje portal, wynika, że średnia widownia wszystkich ośmiu premierowych odcinków drugiej edycji produkcji wyniosła 267 tys. widzów.

W drugim sezonie Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu.

Reklama

Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi.

Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  "belfer" nie znalazł się tam przypadkowo.

W obsadzie, obok Macieja Stuhra, zobaczymy m.in. Jakuba Gąsowskiego, Stanisława Linowskiego, Maję Szopę, Paulinę Walendziak, Monikę Roszko, Aleksandra Sosińskiego, Michalinę Łabacz, Zofię Wichłacz, Elizę Rycembel, Bartosza Saka.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje