Behawiorysta

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 65
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

TVN zrealizuje kolejny serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza!

"Chyłka - Rewizja" - trzecia seria cyklu opartego na powieści Remigiusza Mroza nie była hitem TVN. Mimo to stacja postanowiła zekranizować kolejną książkę poczytnego autora. Sprawdźcie szczegóły!

W wiosennej ramówce serial "Chyłka - Rewizja" oglądało zaledwie 937 tys. widzów. To o 670 tys. osób mniej niż emitowany dwa lata temu pierwszy sezon "Chyłki" ("Zaginięcie", średnio 1,61 mln widzów) - donosi portal Wirtualnemedia.pl

W paśmie emisji produkcji TVN był stacją trzeciego wyboru. Liderem była Dwójka z powtórkami  "Stulecia Winnych" i "Osieckiej", a drugie miejsce zajmował Polsat ("Ninja Warrior Polska", "Love Island. Wyspa miłości" i filmy fabularne).

Więcej widzów oglądało serial w serwisie VOD TVN - Playerze:

Reklama

"To najchętniej oglądana jak do tej pory produkcja własna w historii serwisu. Widzowie nauczyli się płacić za kontent. To jest kilkaset tysięcy transakcji finansowych" - chwalił się na łamach portalu press.pl dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

Mimo słabych wyników w telewizji i przegranej z konkurencją, TVN idzie w zaparte. Remigiusz Mróz na swoim profilu facebookowym właśnie poinformował fanów, że stacja zekranizuje jego kolejną powieść.

"Czas na Behawiorystę! Drugą po Chyłce ekranizacją będzie serial na podstawie cyklu z Gerardem Edlingiem - i pojawi się jako produkcja Player Original na player.pl szybciej, niż można by przypuszczać. W roli głównej znany, ceniony i lubiany... no właśnie, kto? Więcej szczegółów niebawem - ale mogę z ręką na sercu powiedzieć, że obsada jest wprost wymarzona, a ekipa produkcyjna składa się z osób, co do których mam pełne zaufanie. Szykuje się naprawdę mocna produkcja [pisownia oryginalna]- ogłosił pisarz.

Pod postem posypała się lawina komentarzy (jest ich ponad tysiąc!), w których fani spekulują na temat tego, który z polskich aktorów mógłby wcielić się w głównego bohatera serialu.

"Moim zdaniem Gerarda Edlinga może zagrać Michał Żebrowski. Wydaje mi się, że pasował by do tej roli"

"A ja bym widziała w głównej roli Jana Frycza!"

"Mi idealnie w główną postać wpasował się Michał Żebrowski" - przerzucają się nazwiskami fani autora.

Serial najpierw zadebiutuje w Playerze, dopiero później, jak większość produkcji TVN, trafi na antenę. Zdjęcia do "Behawiorysty" powstawać będą (tak jak w oryginale powieści) w Opolu i mają ruszyć jeszcze tej wiosny:

"Finalizujemy umowę ze stacją TVN dotyczącą produkcji "Behawiorysty" na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Serial będzie można oglądać na platformie player.pl oraz na antenie, a zdjęcia realizowane będą wiosną tego roku. Przyjemnie będzie znów patrzeć na dobrze znane nam miejsca na ekranie, podobnie jak miało to miejsce niedawno w "Szadzi" - napisał na swoim Facebooku prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

O czym opowie serial?

"Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć.

Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby.

Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było... Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim" - czytamy w oficjalnym opisie książki Mroza.

 

 

 


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy