Behawiorysta

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 65
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Behawiorysta": Ruszyły zdjęcia do serialu

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu player.pl - "Behawiorysta". Reżyserią produkcji zajął się twórca "Chyłki", "Diagnozy" czy "Pułapki" - Łukasz Palkowski.

"Behawiorysta" to adaptacja powieści Remigiusza Mroza, kolejna po "Chyłce", za której produkcję bierze się TVN, a dokładniej serwis VOD należący do stacji.

"Czas na Behawiorystę! Drugą po Chyłce ekranizacją będzie serial na podstawie cyklu z Gerardem Edlingiem - i pojawi się jako produkcja Player Original na player.pl szybciej, niż można by przypuszczać. W roli głównej znany, ceniony i lubiany... no właśnie, kto? Więcej szczegółów niebawem..." [pisownia oryginalna] - napisał na swoim Facebooku pisarz Remigiusz Mróz.

Bohaterek serii Remigiusza Mroza jest specjalista od ludzkich zachowań, czytania gestów i mimiki - Gerard Edling.

Reklama

"Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było... Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim" - czytamy opis fabuły na na stronie "Dzień dobry TVN"

Właśnie ruszyły prace na planie "Behawiorysty", które mają potrwać aż do lata. Zdjęcia do produkcji powstają, podobnie jak do "Szadzi", w Opolu.

Serial najpierw trafi do internetu, później zaś zobaczyć go będzie można w TVN.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy