Behawiorysta
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 67
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Behawiorysta" od dziś dostępny na platformie streamingowej. Gdzie oglądać?

Na HBO Max trafił właśnie polski serial kryminalny - "Behawiorysta". W rolach głównych oglądamy Roberta Więckiewicza, partneruje mu Krystian Pesta. O czym jest fabuła? Zdradzamy poniżej.

"Behawiorysta" – serial na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza trafił właśnie do HBO Max! W serwisie można oglądać wszystkie osiem odcinków trzymającej w napięciu produkcji Player Original. W roli Gerarda Edlinga - tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała - Robert Więckiewicz. Czy we współczesnym świecie, gdzie granica między tym co realne, a wirtualne zaciera się, Gerard będzie w stanie "przeczytać" wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

Reklama

"Behawiorysta": O czym jest serial?

Gerard Edling to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów...

Świat online stał się integralną częścią codziennego życia. Użytkownicy sieci intensywnie lajkują, szerują, udostępniają, czatują. Zakupy, praca, nauka, a nawet relacje i emocje – wszystko jest "na kliknięcie". Jak się okazuje, dla Horsta (Krystian Pesta), również decyzja o życiu lub śmierci innych. Internet w jego rękach to narzędzie do precyzyjnego planowania zbrodni i manipulowania ludźmi. Zeiger organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom, bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? Czy Edling odkryje motywację porywacza i go przechytrzy? A może, w erze wszechobecnego WiFi, przestarzałe policyjne procedury i długo trwające formalności staną na drodze do uratowania kolejnych ofiar?

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

Czytaj więcej: "Behawiorysta": Krystian Pesta: Kliknięcie powoduje o życiu albo śmierci

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Behawiorysta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy