Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17465
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zofia Zborowska: Dobitne słowa o powrocie do TVP!

Podobno decyzję o odejściu z jednego ze sztandarowych seriali TVP2 Zofia Zborowska podjęła w ramach protestu po premierze głośnego filmu "Nic się nie stało", z którego płynęła sugestia, że jej ojciec - aktor Wiktor Zborowski - wspierał szefów sopockiej Zatoki Sztuki, gdzie rzekomo dochodziło do wykorzystywania nastolatek przez pedofilów.

Reklama

Po emisji dokumentu na jednej z anten TVP oraz dyskusji, jaka odbyła się później w wirtualnym studiu, mnóstwo widzów uznało, że telewizja finansowana ze środków publicznych próbowała bezpodstawnie zdyskredytować i oczernić wiele znanych osób, wplątując je w aferę pedofilską...

Zofia Zborowska zaś stanęła w obronie ojca, którego wizerunek twórcy "Nic się nie stało" wykorzystali w swym filmie bez jego zgody.

Na znak protestu aktorka postanowiła zrezygnować z udziału w produkcjach TVP.

Oprócz tego, co z pewnością zainteresuje fanów Zborowskiej, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swoją mamą.

Podpisała je: "Nasza pierwsza sesja w trójkę, ale nikt na planie (poza mną) o tym nie wiedział... a nie! @kamil_pecka wypalił jak zobaczył mój biust: Zośka a Ty nie jesteś w ciąży ?! A ja w odpowiedzi się tylko głupio uśmiechnęłam".

Pod koniec marca br. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poinformowali, że oczekują dziecka.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje