Reklama

Zofia Zborowska: Dobitne słowa o powrocie do TVP!

Czy Zofia Zborowska wróci na plan serialu? Aktorka udzieliła szczerej odpowiedzi!

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i lubi rozmawiać ze swoimi fanami. Ostatnio na swoim Instagramie odpowiedziała na kilka pytań obserwatorów oraz zdradziła, czy kiedykolwiek powróci do "Barw szczęścia", serialu TVP2, z udziału w którym zrezygnowała w 2020 roku.

Zofia Zborowska to aktorka, która zawsze bardzo szczerze rozmawia ze swymi fanami, nie zadziera nosa w kontaktach z ludźmi obserwującymi ją na Instagramie i Facebooku oraz nie kreuje się w mediach społecznościowych na osobę, jaką nie jest.

Fani pytali aktorkę o wiele rzeczy. Tematem do rozmowy był związek Zofii Zborowskiej z Andrzejem Wroną, studia w Los Angeles oraz jej powrót do serialu TVP2.

Reklama

Niestety, fanów liczących na szybki powrót serialowej Anety Dylskiej, musimy zasmucić.

Zofia Zborowska na pytanie o jej ewentualne pojawienie się w "Barwach szczęścia" odpowiedziała dobitnie: "Wrócę, jeśli władza się zmieni".

Przypomnijmy, że aktorka, która od trzech lat wcielała się w Anetę Dylską w "Barwach szczęścia" postanowiła zakończyć swą przygodę z serialem w czerwcu 2020 roku, bo - jak stwierdziła - praca w TVP przestała ją interesować..

Podobno decyzję o odejściu z jednego ze sztandarowych seriali TVP2 Zofia Zborowska podjęła w ramach protestu po premierze głośnego filmu "Nic się nie stało", z którego płynęła sugestia, że jej ojciec - aktor Wiktor Zborowski - wspierał szefów sopockiej Zatoki Sztuki, gdzie rzekomo dochodziło do wykorzystywania nastolatek przez pedofilów.

Po emisji dokumentu na jednej z anten TVP oraz dyskusji, jaka odbyła się później w wirtualnym studiu, mnóstwo widzów uznało, że telewizja finansowana ze środków publicznych próbowała bezpodstawnie zdyskredytować i oczernić wiele znanych osób, wplątując je w aferę pedofilską...

Zofia Zborowska zaś stanęła w obronie ojca, którego wizerunek twórcy "Nic się nie stało" wykorzystali w swym filmie bez jego zgody.

Na znak protestu aktorka postanowiła zrezygnować z udziału w produkcjach TVP.

Oprócz tego, co z pewnością zainteresuje fanów Zborowskiej, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swoją mamą.

Podpisała je: "Nasza pierwsza sesja w trójkę, ale nikt na planie (poza mną) o tym nie wiedział... a nie! @kamil_pecka wypalił jak zobaczył mój biust: Zośka a Ty nie jesteś w ciąży ?! A ja w odpowiedzi się tylko głupio uśmiechnęłam".

Pod koniec marca br. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poinformowali, że oczekują dziecka.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje