Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 17613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zofia Zborowska: Dobitne słowa o powrocie do TVP!

Czy Zofia Zborowska wróci na plan serialu? Aktorka udzieliła szczerej odpowiedzi!

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i lubi rozmawiać ze swoimi fanami. Ostatnio na swoim Instagramie odpowiedziała na kilka pytań obserwatorów oraz zdradziła, czy kiedykolwiek powróci do "Barw szczęścia", serialu TVP2, z udziału w którym zrezygnowała w 2020 roku.

Reklama

Zofia Zborowska to aktorka, która zawsze bardzo szczerze rozmawia ze swymi fanami, nie zadziera nosa w kontaktach z ludźmi obserwującymi ją na Instagramie i Facebooku oraz nie kreuje się w mediach społecznościowych na osobę, jaką nie jest.

Fani pytali aktorkę o wiele rzeczy. Tematem do rozmowy był związek Zofii Zborowskiej z Andrzejem Wroną, studia w Los Angeles oraz jej powrót do serialu TVP2.

Niestety, fanów liczących na szybki powrót serialowej Anety Dylskiej, musimy zasmucić.

Zofia Zborowska na pytanie o jej ewentualne pojawienie się w "Barwach szczęścia" odpowiedziała dobitnie: "Wrócę, jeśli władza się zmieni".

Przypomnijmy, że aktorka, która od trzech lat wcielała się w Anetę Dylską w "Barwach szczęścia" postanowiła zakończyć swą przygodę z serialem w czerwcu 2020 roku, bo - jak stwierdziła - praca w TVP przestała ją interesować..

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje