Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmieniają całe życie

Ogniste romanse, zdrady, nieoczekiwane końce przyjaźni i trudne życiowe wybory to tylko część zmian, jakie zobaczymy w lubianych serialach przed wakacyjną przerwą. Kto ma powody do radości, a kto do zmartwień?

W ciąży będzie pani prokurator z „M jak miłość”, Agnieszka (Magdalena Walach). Jednak nie z Wernerem (Jacek Kopczyński), jak planowała, a z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Oboje nie wiedzą, jak mają teraz spojrzeć Marcie (Dominika Ostałowska) w oczy, ani też, jaką podjąć decyzję.

Reklama

Zdrada i niechciana ciąża

W nieplanowanej ciąży będzie też Weronika (Renata Dancewicz) w „Na Wspólnej”. Wie, że to dziecko Sebastiana (Robert Jarociński) i jest gotowa usunąć ciążę, aby nie dowiedział się o jej zdradzie mąż (Zbigniew Stryj).

Awantury kochanków

W „Barwach szczęścia” temperatura romansu Ksawerego (Sebastian Cybulski) i Kingi (Agnieszka Kawiorska) sięgnie zenitu. Para zacznie na siebie w nerwach krzyczeć i awanturę usłyszy Tymon (Hubert Jarczak). Dowie się wtedy, co tak naprawdę łączy Kingę i Ksawerego...

Przerwany ślub

Nie mniej emocji będzie w „Plebanii”. Jagna (Aleksandra Woźniak) będzie czekała na narzeczonego w kościele. Kiedy jednak ksiądz zapyta Karola (Adam Bauman), czy ten chce dobrowolnie zawrzeć związek małżeński, Karol zaprzeczy!

Nowe perypetie czekają też bohaterów „Klanu”. Bogna (Justyna Sieńczyłło) zastanawia się, czy odejść od Leszka (Artur Dziurman), ale trudno jej zdecydować się na ten krok, gdy męża postrzeli bandyta.

Wielkie zmiany czekają też Lenę (Anita Sokołowska) w „Na dobre i na złe”. Dr Starska będzie w upragnionej ciąży. Latoszek (Bartosz Opania) najpierw się ucieszy, ale potem zacznie się martwić, jak ciąża wpłynie na zdrowie Leny.

Finałowe odcinki ulubionych seriali:

"M jak miłość"/ TVP 2, poniedziałek, 13.06, g. 20.45

"Barwy szczęścia"/ TVP 2, czwartek, 16.06, g. 20.10

"Klan"/ TVP 1, piątek, 10.06, g. 17.55

"Na dobre i na złe"/ TVP 2, piątek, 17.06, g. 20.05

"Na Wspólnej"/ TVN, czwartek, 16.06, g. 20.05

"Plebania"/ TVP 1, piątek, 10.06, g. 17.25

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje