Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14993
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Złe wieści

Już w piątek, 12 października, po raz 800. spotkamy się z bohaterami serialu "Barwy szczęścia". Odcinek zapoczątkuje spore zmiany w życiu Marty (Katarzyna Zielińska) i Sary (Dominika Kimaty).

Ta pierwsza zacznie tracić grunt pod nogami, kiedy dowie się, że jej były mąż Piotr (Piotr Jankowski) zaręczył się z jej przyjaciółką Igą (Ada Fijał).

Strach o córkę- Mam nadzieję, że mimo to nadal będziemy przyjaciółkami? Tym bardziej że teraz przez Ewę będziemy tak jakby rodziną... - skomentuje sytuację Iga.
 
Ale to właśnie lęk o to, że Piotr odbierze jej małą Ewę lub Iga zdradzi jej prawdę o adopcji, będzie spędzał Marcie sen z powiek. Do tego dojdą poważne problemy w wydawnictwie, także związane z pracą jej męża Roberta (Marcin Czarnik).

Reklama

Czy utrzymają swoje posady?

Mroczna przeszłośćInnym wątkiem, który wysunie się teraz na pierwszy plan, będzie historia Sary (Dominika Kimaty). W 800. odcinku dziewczyna odkryje, że może pomóc Danielowi (Dawid Kartaszewicz), który został aresztowany za napaść, bo w czasie tego zdarzenia chłopak był z nią.

Czy będzie jednak dla niego gotowa zrezygnować z planowanego wyjazdu na Jamajkę? I co zrobi, kiedy Daniel wyzna jej prawdę o swojej przeszłości?

AJ

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama