Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaręczyny w cieniu romansu

Po namiętnej nocy spędzonej ze wspólniczką Kingą (Agnieszka Kawiorska), Ksawery (Sebastian Cybulski) znienacka pojawi się w domu z bukietem kwiatów i poprosi Kaśkę (Katarzyna Glinka) o rękę!

Choć Górkównę zdziwią nagłe oświadczyny, powie ukochanemu „tak”. Jeszcze tego samego dnia pojadą razem do jubilera, by kupić pierścionek zaręczynowy. A potem w kawiarni spotkają się z Waldemarem (Jacek Romanowski), ojcem Ksawerego.

Reklama

Mąż pod pantoflem

Rybiński senior od razu zauważy, że o ile Kaśka tryska entuzjazmem, o tyle jego syn jest wyraźnie powściągliwy. Gdy zostanie sam na sam z Ksawerym, zapyta o przyczynę tak szybkiej decyzji o ślubie.

– Małżeństwo zobowiązuje i... trzyma faceta w ryzach – usłyszy z ust syna.

– Popełniasz dokładnie ten sam błąd, co z Klaudią (Marta Chodorowska) – oceni Waldemar.

– Podejrzewam, że w twoim życiu jest już inna kobieta. Chcesz o niej zapomnieć i dlatego wymyśliłeś sobie ten ślub. Spotkanie ojca i syna zakończy się ostrą kłótnią.

Tylko we dwoje

Tymczasem Borys (Piotr Grabowski) i Laura (Ewa Hornich) spędzą romantyczny weekend na Mazurach. I choć on znów będzie opowiadał o Marysi Pyrce (Iza Kuna) i jej problemach, ona to zaakceptuje. – Zaczynam cię rozumieć – stwierdzi Laura.

– Musisz wiedzieć, że podziwiam cię za takie oddanie dla przyjaciół. Liczę jednak na to, że ja jestem dla ciebie na pierwszym miejscu i zawsze znajdziesz dla mnie czas...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje