Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Załamana Marta

W najbliższym tygodniu w serialu "Barwy szczęścia" widzów czeka wiele niespodzianek.

Ksawery (Sebastian Cybulski) zaangażuje się w pomoc dla Darii i jej ojca i walkę z Golonko o odszkodowanie. Zwoleńskim spodoba się postawa chłopaka, ale nadal będą wobec niego nieufni. Tymczasem Ksawery i Natalia (Maria Dejmek) spotkają się na randce..

Reklama

Sara (Dominika Kimaty) wciąż będzie odwlekać swoją podróż na Jamajkę. Czy powodem jest Daniel (Dawid Kartaszewicz), którego niedawno poznała? Daniel z pomocą Zenka dopadnie w końcu gwałciciela i to na gorącym uczynku. Podziękuje też Sarze za pomoc i za to, że jedyna mu uwierzyła.

Ludmiła (Elena Leszczyńska), z obawy o dziecko, nie będzie chciała poddać się operacji, która jest ostatnią szansą na odzyskanie wzroku. Kostek (Adam Cywka) poprosi Oksanę (Olena Leonenko), by wpłynęła na jego żonę.

Marcie (Katarzyna Zielińska) sen z powiek będzie spędzać obawa, że Piotr (Piotr Jankowski) i Iga (Ada Fijał) powiedzą Ewie (Gabrysia Ziembicka), że to nie ona jest biologiczną matką dziewczynki. Adwokat Walawskiego zagrozi Marcie że, że jeśli nadal będzie utrudniała kontakty jego klienta z córką - sprawa skończy się w sądzie. W dodatku po wydawnictwie rozniesie się plotka o zamknięciu "Podróżnika". Ilość piętrzących się problemów załamie Martę.

Kasia (Katarzyna Glinka) będzie rozczarowana, gdy dowie się, że Sławek w najbliższej przyszłości nie chce mieć dzieci. Gdy Wolski zaproponuje jej wspólne mieszkanie, Kasia odmówi. Mężczyzna poczuje się urażony i dojdzie między nimi do poważnej sprzeczki.

Władek (Przemysław Stippa) zwierzy się Sabinie (Barbara Kurzaj), że czuje się samotny i tęskni za byłym partnerem. Wkrótce nawiąże interesującą znajomość na czacie i umówi się na spotkanie z mężczyzną poznanym przez internet. Ku jego zaskoczeniu okaże się nim Maciek (Tomasz Mycan).

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje