Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyrusza w trasę po Polsce!

Końcówka roku u Katarzyny Zielińskiej zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Poza występami w roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia" i uczestnictwem w programie "Kocham Cię Polsko" aktorka zamierza wyruszyć ze swoim recitalem w trasę po całej Polsce.

Katarzyna Zielińska należy do grona aktorek śpiewających. Śpiewu uczyła ją sama Elżbieta Zapendowska.

Reklama

- W najbliższym czasie planuję odwiedzić kilka większych miast w Polsce i zorganizować w nich swoje recitale - zapowiada aktorka.

- Wystąpię w wielu rozmaitych programach. W "Dlaczego mężczyźni wolą blondynki" zaśpiewam u boku Kasi Jamróz. Na scenie pojawię się także solo, by śpiewem opowiedzieć o "Wirtualnym sercu" oraz odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą".

Poza wykonywaniem piosenek w języku polskim Katarzyna Zielińska specjalizuje się śpiewaniu w języku jidysz.

- Od czasu do czasu można mnie także usłyszeć w synagogach na terenie całej Polski, gdzie wykonuję utwory żydowskie - mówi aktorka.

Tym, którzy nie będą mogli przyjść na występ śpiewającej Katarzyny Zielińskiej, proponujemy, aby wybrali się do kina na film "Och, Karol 2". Premiera komedii odbędzie się w styczniu 2011 roku. Aktorka wcieli się w postać Irenki.

- To bardzo poukładana, zorganizowana i punktualna kobieta - mówi Katarzyna Zielińska.

- Myślę, że głównemu bohaterowi (Piotr Admaczyk) będzie imponowała swoją inteligencją i oczytaniem. Z drugiej jednak strony za jej poukładaniem kryje się szalony temperament, który zdradza ognisty kolor włosów. Ma w sobie coś z ekscentryczki. Na każdą randkę z Karolem czesze się w zupełnie inny fantazyjny i nie całkiem normalny sposób.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje