Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wygrała, chociaż... nie była najlepsza!

Jurorzy przyznali im trzecie miejsce, widzowie drugie, ale to wystarczyło, by Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Rafał Maserak stanęli na najwyższym podium II odcinka "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak zatańczyli rumbę do wielkiego przeboju "Diamonds Are Forever" z filmu o Jamesie Bondzie. Ich występ jurorzy ocenili wysoko, ale wcale nie najwyżej! 33 punkty uplasowały Kasię i Rafała na trzecim miejscu. Widzowie w głosowaniu smsowym uznali, że para zasługuje na miejsce drugie. W sumie Zielińska i Maserak zdobyli 11 punktów, co zapewniło im... zwycięstwo odcinka.

Według jurorów najlepsza na parkiecie była Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", i Michał Stukan. Ich rumbą zachwycał się Piotr Galiński uznawany za bardzo surowego jurora. "Było niesłychanie wspaniale" - pochwalił Anię po występie.

Widzowie z kolei najwięcej głosów oddali na Katarzynę Pakosińską i Stefano Terrazzino, czyli Cezarego Bończę-Dworeckiego z "Linii życia", którzy zatańczyli quickstepa.

Ania i Michał nie zdobyli jednak uznania telewidzów (przedostatnie miejsce w rankingu widzów), a Kasia i Stefano nie spodobali się jurorom (przedostatnie miejsce w głosowaniu jury). Obie pary zdobyły w ogólnym podsumowaniu po 9 punktów.

Najmniej szczęścia miała w II odcinku XIII edycji "Tańca z gwiazdami" Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce". Ola i Łukasz Czarnecki zaprezentowali na parkiecie zmysłową rumbę, ale nie podbili nią serc ani jurorów, ani widzów. W obu głosowaniach zajęli piąte miejsce zdobywając zaledwie 6 punktów, co nie wystarczyło, by bezpiecznie przejść do kolejnego odcinka. Na miejscu dla zagrożonych par spotkali się z Martą Krupą i Przemkiem Juszkiewiczem. Bardzo się cieszyli, gdy okazało się, że dostali szansę na kolejny występ. Marta i Przemek pożegnali się z programem.

Panowie wykonali w II odcinku wspólny taniec - swing do utworu "Dance With Me". Wyglądali niezwykle efektownie i tańczyli z prawdziwą pasją!

W najbliższym odcinku rywalizować będą ze sobą wszystkie pary. Wyścig po Kryształową Kulę rozpocznie się na dobre!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Taniec z gwiazdami | Rafał Maserak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje