Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16335
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie roszady obsadowe w "Barwach szczęścia"!

Nic tak nie ożywia serialu jak... trup - zwykła mawiać Ilona Łepkowska, niekwestionowana królowa polskich seriali. W myśl tej zasady twórcy "Barw szczęścia" zaserwują swoim fanom śmierć i rewolucyjne zmiany personalne. Do obsady serialu dołączą Monika Dryl, Zofia Zborowska i Patryk Pniewski, a wygaszone zostaną wątki z udziałem Aleksandry Szwed i Katarzyny Zielińskiej.

Jak udało nam się dowiedzieć, po udanym debiucie Heleny Englert, córki Braty Ścibakówny i Jana Englerta, twórcy serialu chcą postawić na młodych bohaterów, by przyciągnąć do produkcji młodzieżową widownię.

Kto przychodzi...

Reklama

Angaż do "Barw szczęścia" w związku z tym podpisał 25-letni Patryk Pniewski, który został idolem nastolatek za sprawą roli Krystiana Domańskiego w polsatowskiej "Pierwszej miłości". Ten młody aktor w swoim dorobku ma także udział w wielu innych serialach, np. w "Komisarzu Aleksie", "Ojcu Mateuszu", "O mnie się nie martw" czy "Przyjaciółkach".

Ostatnio jego akcje wzrosły dzięki roli Łukasza Tarczyńskiego w głośnym "Belfrze". Widzowie "Barw szczęścia" poznają go w 1644. odcinku jako młodego piłkarza Józefa Sałatkę. Jego menedżerem będzie Darek Janicki (Andrzej Niemyt). Z przecieków z planu wiadomo, że scenarzyści połączą Józka ze zbuntowaną Julitą (Katarzyna Sawczuk). Losy tej pary będą jednym z wiodących wątków w przyszłym roku.

Młodą widownię przyciągnąć ma także 29-letnia Zofia Zborowska, córka pary aktorów Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Fani seriali znają ją m.in. z "Na dobre i na złe", "Przystani" czy "Ojca Mateusza". Zofia, podobnie jak jej przyjaciółka Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", fantastycznie radzi sobie w mediach społecznościowych, które stały się źródłem jej zarobków.

W "Barwach szczęścia" grana przez nią dentystka Aneta Dylska pojawi się w 1630. odcinku. Pani stomatolog zamieszka na Osiedlu pod Sosnami i namiesza w życiorysach Bożeny (Marieta Żukowska), Amelii (Stanisława Celińska) i Bruna (Lesław Żurek).

Z kolei Monika Dryl, szerokiej widowni znana choćby jako Urszula Kwapisz z "Klanu", laureatka wielu nagród aktorskich i zarazem gwiazda Teatru Narodowego w Warszawie, dołączy do obsady "Barw szczęścia" w  1568. odcinku (emisja 11 stycznia). Zagra dziennikarkę Alicję Umińską, koleżankę po fachu Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki). Połączą ich bardzo dramatyczne wydarzenia.

... a kto zniknie?

Jednocześnie produkcja "Barw szczęścia" potwierdziła nam oficjalnie, że wygaszone zostaną wątki bohaterek granych przez Aleksandrę Szwed i Katarzynę Zielińską.

- Telewizja nie znosi nudy, dlatego zmiany są nieuniknione, a czasem bardzo potrzebne - komentuje roszady producent Tadeusz Lampka.

- Jestem pewien, że niespodzianki, które szykujemy dla widzów, zyskają ich uznanie. Zmiany obsadowe zawsze pozytywnie wpływają na widownię i są ożywczym impulsem otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły.

Dla podniesienia temperatury w serialu w 1575. odcinku (emisja 11 stycznia) z życiem pożegna się Liliana (Aleksandra Szwed). Jej tragiczna śmierć będzie konsekwencją wywiadu, jakiego tancerka zdecyduje się udzielić Łukaszowi na temat przestępczej działalności Madejskiego (Przemysław Cypryański) i jego ojca Berga (Cezary Żak). Płatny morderca odda do niej serię strzałów pod gmachem telewizji.

A co stanie się z Martą (Katarzyna Zielińska)?

Tego twórcy na razie nie chcą ujawnić. Z naszych informacji wynika, że Walawska będzie obecna na ekranie najprawdopodobniej jeszcze do końca sezonu.

   ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje