Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uśmiała się do łez!

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", uwielbia występować na teatralnej scenie, ale lubi też usiąść czasem na widowni i oglądać przedstawienia z udziałem swoich koleżanek i kolegów. W sobotę Kasia świetnie się bawiła na premierowym pokazie "Przemiery" w Teatrze Komedia.


Reklama

- Jest takie powiedzenie, że dużo łatwiej wzruszyć widza niż go rozśmieszyć. Aktorom grającym w "Premierze" udało się rozbawić mnie do łez i sprawić, że wieczór, który spędziłam w teatrze, był naprawdę udany - mówiła Katarzyna Zielińska po przedstawieniu.

Obejrzała je w towarzystwie ukochanego, Wojciecha Domańskiego, ale bardzo nie chciała, by ich wspólne pojawienie się w Teatrze Komedia stało się ważniejsze od... spektaklu, na który przyszli.

Razem z Kasią "Premierę" (pisaliśmy już o tej farsie przy okazji wizyty na próbie dla mediów) obejrzało mnóstwo świetnie znanych z seriali gwiazd. W Teatrze Komedia pojawili się m.in. Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Jabłońska z "Galerii", Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", Ewa Błaszczyk grająca samą siebie w "Unii Serc", Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", Anna Oberc, czyli Patrycja Sagan z "Na Wspólnej", Sambor Czarnota, czyli Artur z "M jak miłość", i Piotr Zelt, czyli Patryk Koliba ze "Szpilek na Giewoncie".

Przypomnijmy, że "Premiera" to zwariowana komedia rozgrywająca się za kulisami teatru tuż przed premierą, która o mały włos nie dochodzi do skutku.

Zaskakująca i pełna komicznych sytuacji akcja, galeria barwnych postaci i świetne dialogi - oto co zdecydowało, że wszyscy goście sobotniej premiery w Teatrze Komedia bawili się doskonale i śmiali do łez!

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z premiery "Premiery".


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Kultowe seriale | premiera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje