Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uroda kobiety to forma władzy!

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", wierzą, że uroda kobiety jest formą... władzy. Aktorki obiema rękami podpisują się pod tym stwierdzeniem, które było mottem pokazu najnowszej kolekcji marki ZUO Corp.ZUO Corp. to jedna z najmłodszych marek odzieżowych nazywana przez specjalistów nadzieją polskiej mody. Ci, którzy zachwycają się projektami ZUO Corp., zwracają uwagę, że oferta firmy skierowana jest dla osób uciekających przed banałem i nie chcą ubierać się w sieciówkach. Może właśnie dlatego, że kolekcje marki podbijają serca urzeczonych nią Polek, pokaz zorganizowany we wtorek w Małej Auli Politechniki Warszawskiej przyciągnął gwiazdy znane z dobrego gustu i uwielbiające bawić się modą.

Reklama


Zaproszenie na pokaz przyjęły - oprócz Katarzyny Zielińskiej i Małgorzaty Sochy - m.in. Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", Viola Arlak, czyli Halina Kozioł z "Rancza", Agnieszka Więdłocha, czyli Joanna Zduńska z "M jak miłość", Marieta Żukowska, czyli Kaja Rusiłowicz z "Hotelu 52", Ewa Bukowska, czyli Laura Kossowska z "Galerii", i Katarzyna Herman, czyli Ewelina Bargan z "Układu warszawskiego".


Panie nie kryły, że propozycje ZUO Corp. to w polskiej modzie powiew świeżości i coś, co nie pretenduje do miana wielkiej sztuki, ale jest przeznaczone dla wszystkich, dla których moda to przede wszystkim elegancja i wygoda za przystępną cenę.
Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia gwiazd, które pojawiły się we wtorek na pokazie najnowszej kolekcji coraz bardziej popularnej polskiej marki odzieżowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje