Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tego nie możesz przegapić! Zielińska w kabarecie!

Są powody do radości, a kabareciarze, jak to oni, na pewno znajdą powód do śmiechu. Tym razem tematem żartów będą wakacje. Grillowanie, leżakowanie, popijanie...

Ze sposobu wypoczynku Polaków będą dowcipkować również takie gwiazdy jak Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, czy Robert Rozmus. Aktorzy wiele razy udowadniali, że potrafią bawić nie gorzej, niż najbardziej popularni satyrycy. Można wręcz powiedzieć, że to weterani sceny i tego typu imprez.

Reklama

Gospodarzami, jak zwykle będą: Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru.

Rząd na wakacjach

Nie zabraknie skeczy o wyprawach pod palmy i sielskim leżeniu pod gruszą. Widowisko, które będzie miało miejsce w szczecińskim Teatrze Letnim obejrzymy na żywo. Kabarety: Młodych Panów, Limo, Ani Mru Mru z pewnością nas nie zawiodą, dając show przed spontanicznie reagującą publicznością. Bo nie ma lepszej nagrody niż gromkie brawa i spontaniczny śmiech widzów. W programie nie zabraknie stałego punktu – posiedzenia rządu, w którym w satyryczny sposób pokazana jest praca polskich polityków. Plejada gwiazd Kabaretowy Klub Dwójki jest na antenie od trzech lat, ale producenci dbają o to, by widzów zaskoczyć. Tym razem niespodzianką jest znana z serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Zielińska. Jak się okazało, aktorka ma niesamowity talent komiczny. Może więc być spokojna, że gdyby zabrakło propozycji serialowych, zawsze znajdzie coś w kabarecie.

Kabaratowy Klub Dwójki już jutro, 2. lipca 2011r.

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama