Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 17140
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te gwiazdy od lat żyją na "kocią łapę"

Od pewnego czasu życie na "kocią łapę" jest coraz częściej akceptowane i praktykowane zwłaszcza w show-biznesie. Jedni marzą o hucznym ślubie, inni o kameralnym, a te pary nie planują żadnego. Od wielu lat są w związku, dzielą ze sobą życie i udowadniają, że do pełni szczęścia nie potrzebują papierka.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk poznali się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Ich uczucie niemalże od razu rozkwitło. Nie przeszkadza im również różnica wieku - 7 lat. Aktorzy są razem od 2014 roku. Kilka lat temu aktorka przyjęła oświadczyny ukochanego. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiają się plotki o ich domniemanym ślubie. 

Reklama

W 2017 roku urodził się ich syn, Henryk, a aktorzy nadal nie zdecydowali się na zalegalizowanie swojego związku. Fani na każdym zdjęciu doszukują się obrączki, ale na próżno. Para znana jest z chronienia swojej prywatności. Niechętnie odpowiadają na pytania o swoje życie osobiste.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska tworzą zdecydowanie jedną z bardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Są razem od 2006 roku, a ich historia miłosna jest bardzo burzliwa. W ciągu tych 14 lat nie brakowało kłótni, rozstań i powrotów. W końcu w 2016 roku Karolak oświadczył się ukochanej. Niestety ich szczęście nie trwało długo. W 2017 roku na jaw wyszły informacje o zerwaniu zaręczyn i zakończeniu związku. 

Niespodziewanie pod koniec 2019 roku para znowu zaczęła się pokazywać razem na branżowych imprezach. "Zdecydowanie najważniejsze są relacje z rodziną. Z Violą i dziećmi. Tego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć. Sporo tutaj było kreacji mediów, dlatego postanowiliśmy w ogóle o tym nie rozmawiać" - wyznał Karolak w rozmowie z “Fleszem". Jak widać Tomasz Karolak i Viola Kołakowska starają się zażegnać kryzysy i naprawić relacje między nimi. Jednak na razie nie zapowiada się na ślub!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje