Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15390
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Świetna passa "Barw..."

Wieczorem 7 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie wręczono Telekamery Tele Tygodnia 2011. W kategorii najlepszego serialu codziennego statuetkę zdobyły "Barwy szczęścia".

"Barwy..." już trzeci rok z rzędu zdobywają nagrodę w plebiscycie tygodnika "Tele Tydzień".

Reklama

Za ten sukces i sympatię widzów w dużej mierze odpowiada współtwórczyni "Barw..." Ilona Łepkowska. To właśnie ona wyszła na scenę Teatru Polskiego, by - w imieniu całego zespołu - odebrać statuetkę dla najlepszego serialu.

- Czuje się trochę osierocona, bo zawsze odbierałam nagrodę z Tadueszem Lampką, który jest chory - powiedziała na początku.

- Cieszę się, że to trzecia Telekamera, nie trzeba będzie martwić się, jak się ubrać w następnym roku - żartowała dzierżąc w dłoni nagrodę.

Byliśmy na miejscu i tuż po wręczeniu nagrody zapytaliśmy scenarzystkę "Barw...", Ilonę Łepkowską, jaki jest jaki jest patent na (pozytywne) uzależnienie od serialu.

- Serial musi przenosić dobre emocje. To jest najważniejsze. I my się staramy zawsze - nie unikając poruszania problemów ważnych i poważnych - przenosić dobre emocje, pokazywać dobre zakończenia - odpowiedziała.

A co jest sekretem powodzenia "Barw szczęścia"?

- Świetny zespół - bez wahania odpowiedziała Ilona Łepkowska.

- Wszyscy wiemy, że pracujemy ciężko - bo to jest ciężka praca, ale i wielka satysfakcja - dodała słynna scenarzystka.

Oprócz "Barw szczęścia", w kategorii serial codzienny, nominowane były także seriale: Majka", "Pierwsza miłość", "Na Wspólnej" oraz "Klan".

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów tego serialu TVP. Telekamerę dla najlepszej aktorki otrzymała, występująca w "Barwach...", Katarzyna Zielińska.

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Łepkowska | Katarzyna Zielińska | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje