Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Strzała Amora

Adam (Bartosz Porczyk) i Blanka (Małgorzata Buczkowska) zostaną wkrótce parą! Jako pierwszy dowie się o tym Michał (Krzysztof Respondek), który zostanie poproszony o urlop na wyjazd zakochanych.

Ujawniamy, że w 417. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek, 19 kwietnia) Blanka o mały włos nie wpadnie pod samochód. Stanie się to na oczach Adama, który uradowany faktem, że dziewczynie nic się nie stało, niespodziewanie przytuli ją mocno do siebie.

Reklama

- Oszalałbym bez ciebie! - wyzna nieoczekiwanie.

Natomiast Basia (Sławomira Łozińska) nie ucieszy się na wiadomość o tym, że jej Adaś ma dziewczynę. Tym bardziej, że jest nią Blanka. Inna rzecz, że dowie się o tym w nieprzyjemny dla siebie sposób: zastanie ich razem w łóżku po pierwszej wspólnie spędzonej nocy!

Blanka będzie wyraźnie skrępowana, a Basia naskoczy na syna, że jej nie uprzedził i postawił w tak niezręcznej sytuacji.

Dwa światy

Co właściwie nie podoba się Basi w Blance? Przede wszystkim to, że jest siostrą Izy (Agnieszka Wagner).

- Pamiętasz, że przez tę Izę Adam miał tylko same problemy? - stwierdzi Basia w rozmowie z Zenkiem (Jan Pęczek). - A Blanka zapewne wpakuje go w kolejne tarapaty!

Zenek będzie usiłował przekonać Basię, że to dobrze, iż Adam w końcu znalazł sobie dziewczynę.

- Co ty opowiadasz? - nakrzyczy na męża zdenerwowana Basia. - Przecież Blanka i Adam to dwa różne światy! Ona jest wykształcona, on - pracuje fizycznie i do tego jeszcze miał zatarg z prawem! Oni do siebie kompletnie nie pasują! Naprawdę nie widzisz tego?

- Wiesz, ty chyba nigdy nie oddasz Adama żadnej kobiecie - stwierdzi Zenek. - Nikt ci nie pasuje do twojego jedynaka...

Jak dwa gołąbki

Tymczasem Blanka i Adam poczują się ze sobą bardzo szczęśliwi. Czułe, gesty, gorące pocałunki, namiętne noce... W końcu dostaną zaproszenie na kolację do Grzelaków. Niestety, zazdrosna Basia zepsuje wszystkim miły wieczór...

Świadkami rodzinnej kolacji będziemy w 424. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek, 29 kwietnia).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje