Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12736
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub w sekrecie!

Iwona (Iza Zwierzyńska) i Aleksander (Krzysztof Wach) zdecydują się na cichy ślub. Wezmą go w tajemnicy przed swoimi rodzicami.

Reklama

Zdradzamy, że Iwona i Aleks powiedzą sobie "tak" w 567. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 4 kwietnia). Zanim to jednak nastąpi, Aleksander przez telefon zapyta narzeczoną, czy jest pewna swojej decyzji.

- Tak, Alek, jestem gotowa - usłyszy w odpowiedzi.

- Tak naprawdę to nie mogę się już doczekać, żeby zostać twoją żoną.

Lecz tuż przed wyjazdem do Urzędu Stanu Cywilnego Aleks zastanie Iwonę zalaną łzami.

- Nie tak to sobie wyobrażałam! - wydusi z siebie zapłakana dziewczyna.

- To miał być najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Rozmawiałam dzisiaj z mamą przez telefon i musiałam ją okłamać. Tak bardzo chciałam jej o wszystkim powiedzieć i poprosić, żeby z tatą przyszli na nasz ślub. Jak ja im potem spojrzę w oczy? Jak im to wszystko wytłumaczę?

- Wiem, że jesteś bardzo związana ze swoją rodziną - stwierdzi Aleksander. - Ja ze swoją też. I dlatego nie jest mi lekko. Ale uwierz mi - jakoś to będzie.

- Jak my mamy być szczęśliwi, skoro skrzywdzimy wszystkich dookoła? - spyta Pyrkówna.

- Moim zdaniem nikogo nie krzywdzimy - oceni Alek.

- Bardzo cię kocham i chcę, żebyśmy dzisiaj wzięli ślub. Ale zrozumiem, jeśli będziesz chciała się wycofać.

Alkowi na szczęście uda się udobruchać Iwonę i ostatecznie dotrą do Urzędu Stanu Cywilnego. Tam czekać już będą na nich świadkowie, Weronika (Kalina Hlimi-Pawlukiewicz) i Wiktor (Bartosz Fajge). Wzruszeni Iwona i Aleksander złożą sobie przysięgę małżeńską w obecności przyjaciół i znajomych z roku.

Przyjęcia weselnego nie będzie. Po wyjściu z urzędu jeden z gości spontanicznie zaaranżuje oczepiny. Kwiaty trafią w ręce uradowanej Weroniki. Potem świeżo upieczeni małżonkowie pojadą do domu. Alek przeniesie żonę przez próg, po czym wyznają sobie miłość i rzucą się na łóżko...

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje