Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Skończ już z tym!

Kamil już odkrył, czym się zajmuje jego ukochana. Ale jego uczucie przetrwało nawet tę próbę. Jest gotowy na wszystko, byle tylko być z Dominiką. Do czego doprowadzi go desperacka miłość?

Dominika (Karolina Chapko) jest w pułapce. Z jednej strony zagraża jej sąsiad szantażysta, a z drugiej klient rozwścieczony donosami, które trafiły do jego żony. Jaworski (Jacek Kałucki), który wcześniej wydawał się tylko kimś uciążliwym i wścibskim, ale niezbyt groźnym, teraz pokaże prawdziwą twarz. W najbliższych tygodniach zobaczymy, jak bardzo uda mu się skomplikować życie Dominiki.

Reklama

Nie bierze pod uwagę tylko jednego. Dziewczyna nie jest całkiem osamotniona. Kamil (Kamil Półtorak) kocha ją naprawdę! Dowiedział się już, jak Dominika zarabia. I wciąż deklaruje, że chce być z nią, byle tylko skończyła z prostytucją. Prosi ją, błaga, nachodzi. Jest tak zdesperowany, że chwilami traci kontrolę nad sobą. Kiedy usłyszy w klubie, jak Krzysztof Jaworski oczernia Dominikę, rzuci się na niego z pięściami. To może skończyć się zamknięciem klubu, ale chłopak wcale o tym nie myśli. Jeszcze raz pójdzie do Dominiki. Zapyta wprost, dlaczego dziewczyna się sprzedaje. Usłyszy opowieść o zmarłej matce i o ojcu, który cierpi na bardzo bolesną, wymagającą kosztownego leczenia chorobę kręgosłupa. Dominika wyzna, że została dziewczyną na telefon, żeby zarobić na leki dla ojca. Poprosi, żeby Kamil ją zostawił. Ta rozmowa będzie dla niej trudna. Po wyjściu chłopaka zacznie szlochać.

Kamil dojdzie do wniosku, że skoro Dominika potrzebuje pieniędzy, to on je jakoś zdobędzie. Powie w klubie, że opłaci czynsz firmy. Ale czy rzeczywiście pieniądze trafią na konto? Kamil poproszony o dowód wpłaty, wyjdzie trzaskając drzwiami. Zjawi się u Dominiki, żeby jej dać dziesięć tysięcy. Wyprowadzi go z równowagi widok jednego z klientów dziewczyny. Wściekły rzuci jej pieniędzmi w twarz, ale po pewnym czasie ochłonie. Będzie kolejne spotkanie. Kamil przeprosi za swój wybuch. Znowu obieca pomoc, a w końcu poprosi Dominikę o rękę. Usłyszy jednak od dziewczyny, że już nie ma dla niej powrotu do normalnego życia. Zdesperowany zacznie pić. Wda się w szamotaninę z przypadkowym przechodniem i zostanie dotkliwie pobity. Na szczęście znajdą go znajomi z klubu. Źle ulokowane uczucie niszczy życie Kamila...

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje