Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16368
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sensacja! Stefan wyrzuci Oksanę z domu!

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) stwierdzi, że Oksana (Olena Leonenko) poślubiła go tylko po to, by uzyskać prawo pobytu w Polsce. W konsekwencji wyrzuci ją ze swojego domu!

Niebawem na jaw wyjdzie, że zanim Oksana znalazła się w Polsce, była żoną Dymitra (Eugeniusz Malinowski). Gdy on trafił za kratki, postanowiła wyjechać za granicę, by zarobić na operację swojego syna Saszy (Piotr Żukowski). Spotkała Stefana i się w nim zakochała. Poślubiła go, choć nie miała rozwodu z Dymitrem.

Dogoni ją przeszłość

Reklama

Szczęście i spokój w małżeństwie Oksany i Stefana zburzy niespodziewanie pojawienie się w ich życiu Dymitra. W 886. odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 26 lutego) Górkowa odbierze telefon. Stefana zdziwi, że żona mówi do słuchawki po ukraińsku. Po tej rozmowie Oksana będzie roztrzęsiona, ale uda, że nic się nie stało. Jeszcze tego samego dnia pójdzie do Ludmiły (Elena Leszczyńska) po pocieszenie.

- Dogoniła mnie przeszłość! - zwierzy się przyjaciółce. - Kiedyś zrobiłam coś strasznego. A teraz boję się, że Stefan pozna całą prawdę i mnie rzuci.

- Porozmawiaj z nim od serca, a wszystko dobrze się ułoży - poradzi Ludmiła, ale Oksana nie zdobędzie się na szczerość z mężem w obawie o jego chore serce.

Szantaż i oskarżenia

Załamana Oksana zdecyduje się na potajemne spotkanie z Dymitrem w parku. Stefanowi powie, że idzie do Ludmiły.

- Czy pochwaliłaś się swojemu facetowi, że masz męża? - prosto z mostu zapyta ojciec jej syna Saszy. - Nie niszcz naszego szczęścia! - zacznie błagać Oksana, ale Dymitr siłą weźmie ją w ramiona i pocałuje, a ona mu ulegnie.

Na domiar złego Stefan przez przypadek spotka Ludmiłę i kłamstwo Oksany wyjdzie na jaw. Od razu pomyśli, że żona kogoś ma. Do tego jeszcze Dymitr złoży mu niezapowiedzianą wizytę. Zapyta o Oksanę i przedstawi się jako... jej mąż. Oznajmi, że chce odzyskać swoją żonę i syna, a Stefan ożenił się z nią nielegalnie.

Oksana potwierdzi, że nie ma rozwodu z Dymitrem. Stefan nie uwierzy, że wyszła za niego z miłości.

- Po prostu znalazłaś sobie frajera i wykorzystałaś mnie! - powie Górka w 891. odcinku "Barw szczęścia", po czym rozkaże żonie, by wynosiła się z jego życia i domu...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Olena Leonenko | Krzysztof Kiersznowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje