Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15902
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekret pana młodego

Na pozór Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) są szczęśliwymi narzeczonymi. Przed nimi najpierw cywilny ślub w Zakrzewiu, a potem wymarzona uroczystość w Rzymie.

Naprawdę jednak ich związek stoi pod znakiem zapytania. Romans Ksawerego z Kingą to bomba z opóźnionym zapłonem. Może eksplodować w każdej chwili, gdy dziewczyna ujawni, czyjego dziecka się spodziewa. To byłaby katastrofa dla Ksawerego, wątpliwe też, czy Kinga zyskałaby na tym cokolwiek. Ale porzucona, a pewnie jeszcze wciąż zakochana kobieta, może być nieobliczalna.

Reklama

Nic więc dziwnego, że Ksawery zblednie, kiedy zobaczy Kingę na swoim ślubie w USC w Zakrzewiu. Czy to już chwila prawdy? Tym razem jeszcze nie. Przyjmie tylko nieco dwuznaczne gratulacje.

- Życzę wam wszystkiego najlepszego, mimo wszystkich przeciwności losu - powie Kinga. Ale to wcale nie koniec kłopotów. Coraz więcej osob zauważy, że Ksawery jest dla Kingi kimś więcej niż partnerem biznesowym.

Kaśka zacznie go namawiać do rozwiązania spółki. Ale trudno podzielić się klientami. A przede wszystkim Kinga nie ma zamiaru do tego dopuścić. Zagrozi, że jeśli Ksawery zacznie dzielić kancelarię, ona ujawni prawdę...

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Sebastian Cybulski | Barwy szczęścia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje