Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

Wkrótce Kaśka (Katarzyna Glinka) wystawi Łukaszowi (Michał Rolnicki) walizki za drzwi, Bożena (Marieta Żukowska) odda Świderskiemu (Sambor Czarnota) pierścionek zaręczynowy, a Bruno zerwie z Anetą (Zofia Zborowska) i wyzna miłość Wiśniewskiej!

Groźba Umińskiej (Monika Dryl), że dostarczy do redakcji "Szoku" pikantny filmik z Łukaszem w roli głównej, sprawi, że Sadowski postanowi... odejść od Kaśki, by nie wplątywać jej w seksskandal, który może rozpętać się po publikacji nagrania.

Rozstanie albo... seksskandal

Reklama

- Nasz związek doszedł do ściany i nie wytrzyma kolejnego trzęsienia ziemi - powie Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski). 

Nieoczekiwanie okaże się, że film - zamiast pogrążyć Sadowskiego - potwierdza jego niewinność i dowodzi, że to Alicja go molestowała! Łukasz będzie chciał wrócić do Kaśki, ale ona - wyczerpana ciągłymi aferami z udziałem ukochanego - zdecyduje się w 1703. odcinku "Barw szczęścia" pokazać mu drzwi.

- Jeśli tego nie utnę raz na zawsze, oszaleję! Uspokoję się, jak Łukasz zniknie z mojego życia raz na zawsze - powie Walerii (Ewa Ziętek).

Tymczasem Sadowski zapowie jej, że będzie o nią walczył.

- Zmienię się i nigdy więcej cię nie zawiodę - przysięgnie.

Czy Kasia da mu jeszcze jedną szansę?

Małżeństwo bez satysfakcji

Dylemat, czy warto na siłę tkwić w niedającym satysfakcji związku, dręczyć też będzie Annę (Dorota Kolak), która zarzuci Jerzemu (Bronisław Wrocławski), że wciąż ją zaniedbuje i myśli tylko o pracy. Marczakowa zacznie się zastanawiać, czy nie powinna zadbać o swe szczęście, nie mieszając w to męża...

Zamiana partnerów

Definitywnie natomiast legnie w gruzach związek Bożeny i Adriana. Wiśniewska zrozumie, że jedynym mężczyzną, który może ją uszczęśliwić, jest Bruno (Lesław Żurek). Stański wyzna jej, że nie może przestać o niej myśleć, a ona postanowi zerwać swe zaręczyny ze Świderskim, licząc w głębi serca na to, że Bruno też odwoła swój ślub i rozstanie się z Dylską.

Miłosne wyznania

- Nie kocham jej! - powie Stański zbulwersowanej jego decyzją o zerwaniu z Anetą matce.  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) wreszcie dowiedzą się, że ich dzieci z poprzednich związków są w sobie zakochane i marzą, by razem iść przez życie. Zaraz po zerwaniu zaręczyn z Dylską Stański oświadczy się Bożenie.

- Kocham cię! - wyzna jej.

- Ja ciebie też! - usłyszy w odpowiedzi.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje