Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15588
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przez męża tyrana straci dzieco?

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do spotkania Izabeli Gordon (Agnieszka Wagner) z Gabrielą (Anna Radwan), byłą żoną Rafała Gordona (Jacek Mikołajczyk).

Nieoczekiwanie Izabela postanowi spotkać się w kawiarni z Gabrielą, byłą żoną Rafała. Podczas ciepłej i serdecznej rozmowy panie wymienią się przykrymi doświadczeniami dotyczącymi życia u boku męża tyrana. Ich spotkanie zostanie jednak niespodziewane przerwane przez Gordona, który, jak się okaże, śledził Izabelę. Urządzi straszną awanturę eksmałżonce, wykrzykując, że nie życzy sobie, aby ta mieszała się w jego obecne małżeństwo.

Reklama

Dojdzie nawet do szarpaniny. Iza stanie w obronie Gabrieli i niefortunnie upadnie na ziemię. Z silnym bólem brzucha zostanie zawieziona do szpitala. Okaże się, że jej ciąża może być zagrożona.

Lekarze dołożą jednak starań, aby uratować dziecko.

Gdy Izabela dojdzie do siebie, Zofia (Halina Łabonarska) i Henryk (Henryk Nolewajka) spróbują przekonać córkę do tego, aby drogą prawną zakazała Rafałowi zbliżania się do niej. Gordonowa nie będzie jednak chciała o tym słyszeć, usprawiedliwiając męża i obwiniając siebie samą za nieszczęśliwy wypadek. Wciąż nie będzie do niej docierało, że życie u boku Rafała to istne piekło oraz że przez niego może stracić dziecko.

Zofia załamana postawą Izy stwierdzi, że jej córka ma "wyprany mózg". Zauważy także, że Gordon zabił w Izabeli wszystko, co było dobre i piękne.

Więcej czytaj w nowym numerze magazynu "Świat Seriali".

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje