Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Projektowanie ubrań traktuje jak dobrą zabawę

Dwa miesiące temu - w dniu swoich 34. urodzin - Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zadebiutowała jako... kreatorka mody. Zaprojektowane przez nią razem ze stylistką Jolą Czają koszulki i torby zostały wyprzedane w niecałe trzy tygodnie! Sukces projektu BASIC dla Bosco Design by Ziele zachęcił aktorkę do pracy nad kolejną kolekcją!


Reklama


Jola Czaja jest dla Katarzyny Zielińskiej modowym guru. To właśnie ona - znana i ceniona stylistka - najczęściej dba o to, w jakich kreacjach aktorka pojawia się na czerwonych dywanach oraz na planach sesji zdjęciowych. Kilka miesięcy temu obie panie doszły do wniosku, że powinny... zabawić się w projektantki i stworzyć własną kolekcję ubrań. Zaczęły od koszulek i toreb. Szybko okazało się, że wymyślone przez nich kreacje są hitem i zostały wyprzedane niemal na pniu!

- Zrobiłyśmy to dla siebie, dla rozrywki - mówiła w jednym z programów śniadaniowych Katarzyna Zielińska, a pytana, czy zamierza związać się z kreowaniem mody na dłużej, stwierdziła, że nie chce uchodzić za kolejną gwiazdę-projektantkę, a projektowanie ubrań traktuje po prostu jak świetną zabawę.

Okazuje się jednak, że Kasi tak bardzo spodobało się tworzenie własnych ciuszków, że postanowiła - za namową Joli Czai - rozpocząć pracę nad kolejną autorską kolekcją. Tym razem serialowa Marta Walawska z "Barw szczęścia" i jej przyjaciółka zamierzają zaprojektować... ekstrawaganckie bluzy wyglądające jak koszula, kamizelka i frak w jednym! Bluzy, jakie chcą stworzyć, mają być przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Kto wie, być może dzięki Katarzynie Zielińskiej i Joli Czai bluzy - uznawane przecież za mało eleganckie - nabiorą dystynkcji i trafią na salony?

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Barwy szczęscia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje