Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16179
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Premiera w wielkim stylu!

Takiej premiery mogliby "Listom do M." pozazdrościć nawet filmowcy z Hollywood! Tylu gwiazd, ile w środę przyszło do warszawskiego Multikina Złote Tarasy, już dawno nie widziano w jednym miejscu! Tak długiego czerwonego dywanu nigdy wcześniej w żadnym kinie w Polsce nie rozłożono!

Reklama

"Listy do M." to romantyczna opowieść o pięciu kobietach i pięciu mężczyznach, którzy przekonują się, że nie można uciec przed miłością i... Bożym Narodzeniem. Ciepła, lekka historia o uczuciach i magii świąt od wczoraj przyciąga do kin tysiące widzów. "Listy do M." z pewnością okażą się największym tegorocznym hitem filmowym w Polsce!

Lista gwiazd, które zagrały w filmie Mitji Okorna jest naprawdę imponująca. W czwartek niemal cała obsada stawiła się w Multikinie, by uświetnić swoją obecnością uroczystą premierę "Listów do M."

Na czerwonym dywanie brylowały piękne panie: Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", Katarzyna Bujakiewicz, czyli siostra Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", Agnieszka Wagner, czyli Izabela Gordon z "Barw szczęścia", i Roma Gąsiorowska, czyli Mariola Biedrzycka z "Londyńczyków 2".

Z kolei podczas after party, które odbyło się po pokazie, uwagę przyciągali przede wszystkim panowie: Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", Maciej Stuhr, czyli Artur Banaś z "Gliny", Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl".

Wymienienie wszystkich znanych z seriali gwiazd i gwiazdek, które uczestniczyły w premierze, zajęłoby zbyt wiele miejsca, więc odsyłamy Was do naszej galerii - znajdziecie w niej mnóstwo zdjęć z środowego pokazu "Listów do M."

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje