Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15164
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pożegnanie z Ksawerym

Widzowie "Barw szczęścia" jesienią przeżyją smutne chwile.


Po ciężkiej, wielomiesięcznej walce z chorobą nowotworową umrze Ksawery (Sebastian Cybulski). Wcześniej jednak on, Kasia (Katarzyna Glinka) i jej syn zdążą się pożegnać, wzruszeń więc nie zabraknie.

Reklama

Odejście przyjaciela mocno przeżyje Kasia, która bardzo zbliżyła się z nim w ostatnim okresie jego życia. Jednak śmierć mężczyzny "nie pójdzie na marne", czego obawiał się Ksawery.

- Kasia zdecyduje, że dziecko, które urodzi, będzie prawomocnie uznane za potomka Rybińskiego - zdradził Sebastian Cybulski.

Przypomnijmy, że aktor wciela się w serialu w postać szarmanckiego i pewnego siebie prawnika Ksawerego Rybińskiego. To przyjaciel Julii (Marta Nieradkiewicz) z dzieciństwa, syn dobrych znajomych Marczaków.

"Rybiński bardzo lubi stawiać na swoim, co nie zawsze wychodzi mu na dobre. Wierność nie jest jego najmocniejszą stroną. Jego zakończony nieudanym małżeństwem związek z Kasią był pasmem rozstań i powrotów. Dziewczyna zażądała rozwodu, gdy dowiedziała się o jego romansie ze wspólniczką z kancelarii"- brzmi opis bohatera Cybulskiego na oficjalnej stronie serialu.


(emu)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje