Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15390
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Potrzebuje adrenaliny jak powietrza

Paweł Deląg, którego niedawno oglądaliśmy w „Barwach szczęścia” jako Łukasza Halickiego, a wkrótce zobaczymy w „Komisarzu Aleksie” w bardzo dla niego nietypowej roli kolekcjonera... lalek, twierdzi, że nie potrafi żyć bez mocnych wrażeń!

- Potrzebuję adrenaliny jak powietrza, nie wyobrażam sobie życia bez podejmowania coraz to nowych i coraz to śmielszych wyzwań – zwierzył się Paweł Deląg w wywiadzie.

Reklama

W dzieciństwie Paweł szukał mocnych wrażeń na boisku piłkarskim. Marzył nawet, żeby zawodowo kopać piłkę, ale liczne kontuzje, jakich doznał podczas meczów rozgrywanych z kolegami na podwórku, uniemożliwiły mu karierę sportową.

- Moje podwórko było zdominowane przez chłopaków, którzy podzielili się na dwie grupy: kibiców Cracovii i kibiców Wisły. Istniała między nami naturalna rywalizacja opierająca się na mocnej gębie, silnej ręce i szybkich nogach – wspominał kiedyś.

Wiele lat później najwięcej wrażeń dostarczało Pawłowi nurkowanie w wodach Oceanu Indyjskiego i jazda konna. Aktor żartuje, że koń to bomba z opóźnionym zapłonem.

- Nigdy nie wiadomo, co mu strzeli do łba. A nurkowanie? To konfrontacja z obcym środowiskiem i głębokością, z której powrót na powierzchnię czasami nie jest taki oczywisty, jak się wydaje – mówi.

Od pewnego czasu adrenaliny dostarcza Pawłowi przede wszystkim praca za naszą wschodnią granicą, gdzie traktowany jak wielka gwiazda i gdzie spędza znacznie więcej czasu niż w Polsce! W ubiegłym roku na ekrany rosyjskich kin trafiła „Ułańska ballada” - film przygodowy z jego udziałem, wkrótce telewidzowie w Rosji będą mogli oglądać go w głównej roli w serialu „Plaża”.

- Coraz rzadziej szukam mocnych wrażeń poza planem filmowym. Kiedy reżyser krzyczy „Akcja!”, od razu podnosi mi się temperatura i wiem, że... żyję! - twierdzi.

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje