Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15575
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Półfinał bez... Kasi Zielińskiej!

Tego się nikt nie spodziewał! Faworytka 13. edycji "Tańca z gwiazdami", przez wielu typowana na zwyciężczynię show Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", nie weszła nawet do półfinału.

Reklama

Kasia Zielińska i Rafał Maserak do ostatniej chwili wierzyli, że zostaną w programie. Choć w rankingu jurorów zajęli w niedzielę ostatnie miejsce, to przecież widzowie mogli ich uratować. Niestety. 20,63% wszystkich smsów nie wystarczyło, by znaleźli się w półfinale show.

W 11. odcinku programu wystąpiły już tylko cztery pary. Każda z nich wykonała po dwa tańce. Cha-cha i tango okazały się pechowe dla Kasi i Rafała. Jury przyznało im 33 punkty za cha-chę i 36 punktów za tango. Wysokie oceny okazały się jednak zbyt... niskie, by zagwarantować Zielińskiej i Maserakowi wejście do półfinału.

Bez problemu natomiast do dalszej rywalizacji zakwalifikowali się Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Anna Głogowska, którzy zatańczyli w niedzielę quickstepa i pasodoble. Suma punktów jurorskich za oba układy dała im pierwsze miejsce w rankingu jury, a 30,11% wszystkich smsów potwierdziło, że na parkiecie nie mieli sobie równych. Kacper i Ania weszli do półfinału z pierwszą lokatą.

- Kasia to wspaniała osoba. Ofiaruję jej jedną z moich Kryształowych Kul - powiedział Rafał Maserak, żegnając się z widzami show.

Katarzyna Zielińska podziękowała wszystkim, którzy pracują przy produkcji programu i stwierdziła, że udział w nim był dla niej tanecznymi... koloniami.

W najbliższą niedzielę o wejście do finału 13. edycji "Tańca z gwiazdami" walczyć będą: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska, Bilguun Ariunbaatar i Jania Lesar oraz Weronika Marczuk i Jan Kliment.

Jak myślicie, które pary znajdą się w finale?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Rafał Maserak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje