Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15060
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Planuje podróż dookoła świata

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", nie jest osobą, która lubi bezczynność. Co robi, gdy rozpiera ją energia?

Od pewnego czasu życie Kasi Zielińskiej toczy się w oszałamiającym tempie. Aktorka jest z tego bardzo zadowolona, bo nie znosi nudy i nie potrafi nic nie robić. Kiedy ma wolną chwilę, stara się tak ją zagospodarować, by nie mieć czasu na leniuchowanie.

Reklama

- Rozpiera mnie energia i nie umiem usiedzieć w miejscu. Nawet gdy mogę odpocząć, muszę coś robić: idę na siłownię, na basen, na rower - twierdzi Katarzyna.

Aktorka przyznaje, że jedynym miejscem, w którym potrafi zatrzymać się na dłużej, jest... kuchnia. Bardzo lubi gotować, a przyrządzanie najróżniejszych potraw sprawia jej ogromną frajdę.

- Najlepiej wychodzi mi zupa góralska - śmieje się Kasia.

- Robi się ją na bazie rosołu, do którego dodaje się kremowy serek śmietankowy, sporo czosnku, pora pokrojonego w talarki i dużo startej marchwi. Na koniec gotuje się w tym makaron. To zupa o wyjątkowym smaku - zapewnia aktorka.

Kasia twierdzi, że naukę gotowania zaczęła od robienia... sushi. Przez pewien czas właśnie sushi było jej popisowym daniem.

- Świetnie wychodzi mi też zupa kokosowa i wszelkiego rodzaju potrawy ze szpinaku - dodaje Zielińska.

W kuchni Kasia czuje się jak ryba w wodzie. Twierdzi, że gotowanie - zwłaszcza dla przyjaciół - daje jej wielką przyjemność i sprawia, że po prostu odpoczywa.

Najlepszym jednak sposobem na rozładowanie napięcia i rozpierającej energii są dla Katarzyny Zielińskiej podróże, które uwielbia.

- Moim ulubionym miejscem na świecie jest Izrael, w którym jestem wręcz zakochana - mówi.

Kasia bardzo żałuje, że nie może podróżować tak dużo, jak by chciała. Twierdzi jednak, że przyjdzie w jej życiu moment, kiedy zdecyduje się na podróż dookoła świata, co jest jej wielkim marzeniem.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje