Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paweł zrobi skok w bok!

Paweł Zwoleński (Marcin Hycnar) z "Barw szczęścia" odpłaci swojej żonie Julii (Marta Nieradkiewicz) za to, że przyprawiła mu rogi. Zobacz, z kim zdradzi żonę!

Jak już informowaliśmy, do obsady "Barw szczęścia" dołączyła 29-letnia Patrycja Soliman, znana widzom m.in. z "Pensjonatu Pod Różą". Wcieli się w Karolinę, studentkę ASP a zarazem kochankę Pawła.

Reklama

Los nie oszczędza małżeństwa Julii i Pawła Zwoleńskich. Jego uzależnienie od narkotyków to nic w porównaniu z ich wzajemną zdradą. Najpierw ona wdała się w romans z przystojnym Antoniem (Piotr Borowski), a teraz w życiu Pawła pojawi się Karolina. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 375. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 20 stycznia).

"Moja bohaterka będzie modelką Pawła. Częste spotkania zaowocują zawiązaniem dosyć burzliwej i namiętnej znajomości między nimi"… - zdradza Partycja Soliman.

"Karolina zakocha się w nowym koledze i nie przyjmie do wiadomości innej opcji jak ta, że zostanie przy boku ukochanego po wieki. Dojdzie nawet do tego, że studentka będzie pomieszkiwała u swojego prawodawcy" - zdaniem Patrycji Soliman, jej postać nie będzie czarnym charakterem.

"Trudno ją oceniać negatywnie. Jak każda zakochana kobieta, walczy o swoje" - stwierdza serialowa Karolina.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje