Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pani mi zapłaci!

Pojawienie się nowego bohatera sporo zmieni w życiu sióstr Zwoleńskich. W roli przystojnego i nieco kłopotliwego Tomka zobaczymy Pawła Ławrynowicza.

Konflikt Magdy (Honorata Witańska) z wykorzystującym seksualnie studentki wykładowcą (Wiesław Cichy) wejdzie w nową fazę. Tym razem odrzuci on jej pracę. Zdenerwowanie siostry po spotkaniu na uczelni udzieli się też Natalii (Malwina Buss).

Reklama

Rozkojarzona siądzie za kierownicą i cofając na parkingu wjedzie w inne auto. Wysiądzie z niego Tomek (Paweł Ławrynowicz). Szkody niby nie będą wielkie, ale to na pewno sytuacja z gatunku kłopotliwych. Magda zabawi się w rzeczniczkę siostry i zacznie przekonywać poszkodowanego, że nic się nie stało. Coś osiągnie.

- Nie ma sensu zgłaszać tego do ubezpieczenia. Proponuję, żeby pani dała mi swój telefon, a ja zadzwonię, jak wrócę od lakiernika i po prostu pani mi zapłaci - stwierdzi Tomek.

Natalia da swój numer telefonu, ale nie skończy się wcale na uregulowaniu rachunku, bo nie o pieniądze będzie chodziło. Tak naprawdę siostry Zwoleńskie zainteresują młodego mężczyznę, który spróbuje nawiązać z nimi znajomość. Najpierw je solidnie przestraszy. Po kilku niby przypadkowych spotkaniach dziewczyny poczują się śledzone. Czyżby to kolejny maniak? Jeszcze gorzej na widok Tomka zareaguje Łukasz (Paweł Deląg).

Dojdzie do szarpaniny, zupełnie zresztą niepotrzebnej, bo Tomek nie będzie zainteresowany Natalią, ale Magdą. Podsunie jej sposób wyrównania rachunków z molestującym studentki wykładowcą. Czy Tomkowi można zaufać? Zrażona do mężczyzn Magda będzie odrzucała kolejne zaproszenia na kawę i spacery, ale to nie zrazi adoratora. Może będzie romans...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje