Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15761
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ona się na mnie uwzięła"!

Już dziś rozstrzygną się losy małżeństwa Julii (Marta Nieradkiewicz) i Pawła Zwoleńskich (Marcin Hycnar)! Sprawdź, czy Karolinie (Patrycja Soliman) uda się rozbić ich związek!

Po ostatnich wydarzeniach Julia zyskała już pewność: to koniec jej małżeństwa! Nie wierzy w żadne tłumaczenia Pawła. W związku z tym zacznie pakować się w drogę powrotną do Włoch. Tymczasem Malwina (Joanna Gleń) postanowi wpłynąć na siostrę, tłumacząc szwagra. Jednak Zwoleńska będzie nieprzejednana.

Reklama

- Ja już mam dość jego wyjaśnień, rozumiesz? - powie siostrze Julka.

- Dość tłumaczenia, kłamania, wybaczania... Ile razy, powiedz mi, ile razy, można wybaczać, ufać i potem doznawać zawodu?

Zdradzamy, że w 513. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 27 grudnia) Zwoleńska pożegna się nawet z rodziną. Jerzy (Bronisław Wrocławski) nie zgodzi się z decyzjami córki. Czujnie podpyta ją, o której ma samolot. Po jej wyjściu natychmiast złapie za telefon i zadzwoni do zięcia. Dwie godziny później w hali odlotów zamyślonej Julii zagrodzi drogę Paweł z wielkim plecakiem.

- Co ty tu robisz? - zapyta mocno zdziwiona Julka.

- Lecę z tobą do Włoch - odpowie zmieszany Paweł.

- Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie.

- Skąd wiedziałeś, że dzisiaj lecę? - rzuci kolejne pytanie Zwoleńska.

- Julka, jakie to ma teraz znaczenie? - stwierdzi Paweł.

- Błagam cię, uwierz mi! Nie miałem pojęcia, że Karolina się do nas wprowadza. Gdy ją zobaczyłem na klatce schodowej, myślałem, że dostanę zawału. Przysięgam, nic między nami nie było. Ona się na mnie uwzięła!

Czy Julka uwierzy mężowi i pozwoli mu jechać do Włoch?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje