Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16374
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olga Bołądź chwali się gorącym zdjęciem

Olgę Bołądź widzowie oglądać mogli ostatnio w takich produkcjach jak "Botoks", "Kobiety Mafii" czy "Chyłka". Lubiana aktorka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. To właśnie na jej Instagrama trafiła niedawno gorąca fotografia z wakacji. Bołądź zapozowała w stroju kąpielowym!

Olga Bołądź należy do gwiazd, które dosyć aktywnie udzielają się w sieci.

Reklama

Aktorka publikuje na swoim Instagramie coraz to nowsze zdjęcia, zdradzając swoim obserwatorom kulisy zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego.

Teraz do jej internetowej galerii trafiła gorąca fotografia z wakacyjnego wypoczynku. Znana aktorka zapozowała w samym stroju kąpielowym. Internauci są zachwyceni, posypały się komplementy!

Olga Bołądź zawodowo i prywatnie

Polska aktorka filmowa oraz teatralna, mająca na swoim koncie wiele ról - zarówno na dużym ekranie, jak i na deskach teatrów.

Olga Bołądź wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak "Teraz albo nigdy!", "Dzieci Ireny Sendlerowej", "Czas honoru", "Służby specjalne", "Botoks" oraz "Kobiety Mafii". Prywatnie gwiazda jest matką 7-letniego syna Brunona.

Bołądź związana była przez chwile z Sebastianem Fabijańskim, który aktualnie spotyka się z polską bloggerką modową - Maffashion.

Gwiazda chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej internetowa galeria przepełniona jest zdjęciami, na których zobaczyć możemy nie tylko kulisy zawodowego życia aktorki, ale także prywatnego.

Autor: Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje