Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy look Izabeli Zwierzyńskiej

Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona Pyrka z "Barw szczęścia", zmieniła się nie do poznania. Jest teraz blondynką i zyskała nową figurę. Metamorfoza 23-letniej aktorki zaczęła się od zumby. Sprawdź szczegóły!

Zumbą Izabela interesuje się od roku. Fitness połączony z tańcami latynoamerykańskimi przypadł jej do gustu. Sport i muzyka pozwalają wyrażać emocje i na chwilę zapomnieć o całym świecie, dlatego tańczyła już wcześniej.

Reklama

- Na pierwsze zajęcia wybrałam się z ciekawości, gdy tylko pojawiły się w mojej siłowni i już na nich zostałam - mówi.

Na co dzień ćwiczy z Anetą Owczarek w Fitness Part. Iza uważa, że na zajęcia zumby warto zapisać się dla doskonałej rozrywki. Układy nie są skomplikowane, ale wymagają "uwolnienia ciała". Poleca ten taniec każdemu, kto lubi ruszać się w rytm muzyki i ma do siebie odrobinę dystansu.

Nowy sport przyczynił się do tego, że schudła. Na lekcje zumby chodzi dwa razy w tygodniu. W pozostałe dni także korzysta z sali ćwiczeń

Przez wakacje bardzo się zmieniła. Metamorfoza to efekt zadowolenia z nowej figury, ale i... ciekawości. Lubi zaskakiwać samą siebie.

- Blond włosy zostały bardzo dobrze ocenione przez najbliższych. Nikt nie wnosił sprzeciwu ani krytyki. A co fanów... Ich należałoby zapytać. Wiele osób zwróci na to uwagę po emisji odcinków "Barw szczęścia", w których wystąpię już jako blondynka - mówi Iza.

Z nowego wizerunku jest bardzo zadowolona. Zdradziła, że musi jeszcze popracować nad garderobą. Do rudych włosów pasowała inna paleta barw.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia | seriale | Izabela Zwierzyńska | zumba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje