Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12484
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy facet Kaśki?

W życiu Kaśki Górki (Katarzyna Glinka) pojawi się nowy mężczyzna w osobie przystojnego adwokata Sławomira Wolskiego, w roli którego zobaczymy Łukasza Nowickiego. Sprawdź szczegóły!Z góry musimy zaznaczyć, że mecenas nie będzie bynajmniej reprezentował Kaśki w sprawie rozwodowej z Ksawerym (Sebastian Cybulski). Zostanie jej przedstawicielem po tym, jak Wiola Krupa (Izabela Noszczyk), jedna z klientek Fitness Clubu, zażąda od niej odszkodowania za sfingowany przez siebie wypadek.

Reklama

Zdradzamy, że Wiola przewróci się w sali ćwiczeń i trafi do szpitala. Oświadczy, że do wypadku doszło z winy personelu klubu - bo podłoga była mokra. Natomiast Anita (Karolina Porcari) będzie pewna, że ją wytarła. Intuicja podpowie Kaśce, że czekają ją z tego powodu kłopoty.

I, rzeczywiście, Krupa zjawi się w klubie o kulach i z kołnierzem ortopedycznym na szyi, w towarzystwie swojego chłopaka Antka (Robert Latusek), by zapowiedzieć Kasi, że następnym razem spotkają się w sądzie.                                                                                                   

- Przez kontuzję nie mogę pracować i zostałam pozbawiona środków do życia - oznajmi. - Oczekuję odszkodowania w wysokości 40 tysięcy zł.

W tych okolicznościach Kaśka zdecyduje się skorzystać z pomocy prawnika.                     

- Nie musi pani płacić ani grosza - oceni Sławomir Wolski po zapoznaniu się ze sprawą. - A nawet sama może wystąpić o odszkodowanie - za straty, które klub poniósł przez szkalujące wpisy klientki w Internecie.

Adwokat nie będzie marnował czasu: zadzwoni do Wioli i oświadczy, że musi publicznie Kasię przeprosić, bo inaczej grozi jej grzywna i więzienie. Według Sławka Wiola kombinuje z zaświadczeniami ze szpitala i kłamie.

Wiola Krupa pójdzie na skargę do mediów, odpowiedzią mecenasa będzie zwołanie konferencji prasowej.

Nic więc dziwnego, że Kasia będzie pod wrażeniem szybkości działania Sławka. Czy to początek rodzącego się między nimi uczucia?Reklama

Reklama

Reklama