Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12473
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa rola: będzie mamą

Za cztery miesiące jedna z najpiękniejszych polskich aktorek zostanie szczęśliwą mamą. Katarzyna Glinka (34) tydzień temu ogłosiła oficjalnie, że jest w ciąży.

Przez dłuższy czas nie komentowała plotek na ten temat, aby nie zapeszyć tak wspaniałej wiadomości. Jest szczęśliwa i dzieli tę radość razem z mężem Przemysławem Gołdonem. Ukochany bardzo jej pomaga. Już otoczył żonę troskliwą opieką. Razem zabrali się także za przygotowywanie wyprawki dla ich pierwszego dziecka. Pani Katarzyna jeszcze do niedawna skoncentrowana była na swojej karierze.

Reklama

Gra w serialu "Barwy szczęścia", wystąpiła w głośnej komedii "Och, Karol 2", a wkrótce pojawi się na ekranach kin kolejny film z jej udziałem. Jest jednak kobietą, która jak mało kto potrafi poświęcić swoje plany zawodowe dla rodzinnego szczęścia. Tak jak wtedy, gdy będąc jeszcze narzeczoną swojego obecnego męża wróciła z USA do Polski. Miała już umówione spotkanie w sprawie roli, jednak telefon od ukochanego wszystko zmienił.

Tak i teraz bez żalu zrobi sobie przerwę w pracy. W końcu rola mamy to największe wyzwanie nie tylko dla aktorki, ale i dla kobiety.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama