Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12268
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Narodziny gwiazdy telewizji!

Kaśka Górka (Katarzyna Glinka) wreszcie odetchnie z ulgą. Dostanie nową pracę, jej tata Stefan (Krzysztof Kiersznowski) przestanie pić, a z Ksawerym (Sebastian Cybulski) zacznie się układać. Do tego jeszcze zostanie gwiazdą telewizji!

Ujawniamy, że wkrótce Kaśka dostanie zaproszenie do udziału w nagraniu nagraniu telewizyjnego programu na temat fitnessu. Nie dość, że będzie wyróżniającą się tancerką, to jeszcze udzieli krótkiego wywiadu do zapowiedzi audycji. Nie spodoba się to prowadzącej program Samancie (Dagmara Wirpszo).

Reklama

Od razu da się zauważyć, że dziewczyna jest zwyczajnie zazdrosna o rywalkę. Podczas nagrania Samanta non stop będzie Kaśce zwracała uwagę, że ta rzekomo robi coś nie tak. Los sprawi, że sama nagle dozna kontuzji. Prawdopodobnie ma pękniętą torebkę skokową, a to sprawi, że musi pożegnać się z prowadzeniem programu!

Wszystko wskazuje na to, że zastąpi ją... Kaśka Górka! Pikanterii tej historii dodaje fakt, że wydarzy się ona na oczach Tymona (Hubert Jarczak), który pojawi się na nagraniu w roli kibica Górkówny.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje