Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Najpierw zdrada, potem pojednanie

Justyna Grzelak-Kwiatkowska (Lidia Sadowa) i Norbert Kwiatkowski (Mateusz Ławrynowicz) pogodzą się i do siebie wrócą! Ale zanim to nastąpi, ona zrobi... skok w bok! Sprawdź szczegóły!Najpierw Justyna Grzelak Kwiatkowska zbliży się do przystojnego Daniela Rosiaka (Dawid Kartaszewicz), czym ściągnie na siebie zazdrość Marleny (Magdalena Grąziowska).

Kucharz będzie pocieszał skrzypaczkę po kłótni z matką (Małgorzata Potocka). Do tego stopnia, że w 974. odcinku (emisja w czwartek 26 września) dojdzie między nimi do pocałunków, a w 975. (emisja w piątek 27 września) nawet spędzą ze sobą noc.

W ten sposób Justyna odreaguje problemy w swoim małżeństwie z Norbertem. Przypomnijmy, że nie układa im się, odkąd wyszło na jaw, że Kwiatkowski nie może mieć dzieci.

Reklama

Tymczasem Norbert nieoczekiwanie postanowi zawalczyć o żonę.

- Zrobię dla ciebie wszystko! - obieca. - Będę się nawet leczył z bezpłodności! A jeśli to nie przyniesie skutku, jestem gotowy na adopcję.

Sytuację dodatkowo skomplikuje fakt, że Norbert dowie się o romansie Justyny z Danielem. Między rywalami o mały włos nie dojdzie do bójki. Gdy Rosiak wycofa się ze związku z Justyną, ona da jeszcze jedną szansę mężowi. Nastąpi to w 981. odcinku (emisja w poniedziałek 7 października).

Ostatecznie Daniel Rosiak zrezygnuje ze związku z Justyną, gdyż zrozumie, że nadal kocha pochodzącą z Jamajki Sarę Brown (Dominika Kimaty). Dojdzie do wniosku, że chce być tylko z nią!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: seriale | Lidia Sadowa | Małgorzata Potocka (aktorka)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy