Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na etacie dziennikarki?

Aleksandra Nieśpielak po "Barwach szczęścia" po raz kolejny wcieli się w postać dziennikarki. Tym razem zagra redaktor naczelnej czasopisma dla kobiet.

Przypomnijmy, że w serialu TVP 2 pt. "Barwy szczęścia" aktorka gra Ankę, dziennikarkę pracującą w redakcji "Damy" pod skrzydłami Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska). W najnowszej produkcji TVN pt. "Klub szalonych dziewic" ponownie wcieli się w redaktorkę, tym razem jednak na kierowniczym stanowisku.

Reklama

"Nie porównywałabym do siebie obu tych ról" - mówi Aleksandra Nieśpielak. "Anka to dziennikarka z przypadku. Pracę dostała po znajomości. Lubi to, co robi, ale nie ma w niej takiego zacięcia, aby piąć się po szczeblach kariery. Z kolei Beata jest naczelną poczytnego pisma dla kobiet. Osiągnęła już chyba wszystko, co można zdobyć w tej branży. Jeździła po świecie, pracowała w wielu miejscach i z różnymi ludźmi. Ma więc bogate i imponujące doświadczenie. Teraz tęskni za stabilizacją - stworzeniem domu, wypełnionego kochającą rodziną".

Aleksandra Nieśpielak nie czuje się etatową dziennikarką.

"Rola jak rola" - kwituje aktorka. "Każda niesie ze sobą coś innego i odkrywczego. W przeciwnym razie nasza praca nie miałaby żadnego sensu".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje