Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13496
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosne trójkąty

Chwila zapomnienia może mieć wpływ na całe życie. Już niebawem przekonają się o tym bohaterowie "Barw szczęścia" i "Klanu". Jakie decyzje podejmą?

Ksawery (Sebastian Cybulski) bohater "Barw szczęścia" tak zwariował na punkcie Kingi (Agnieszka Kawiorska), że z trudem ukrywa romans przed współpracownikami swoimi i Kaśki. Jednak zarówno Iza (Agnieszka Wagner), jak i Tymon (Hubert Jarczak) domyślają się wszystkiego. Iza, która bardzo lubi Kasię Górkę (Katarzyna Glinka) chciałaby ją lojalnie ostrzec, ale boi się, że to tylko pogorszy sprawę.

Reklama

Tymon milczy z innego powodu - od dawna kocha się w Kasi. Ksawery działa więc na dwa fronty, budząc duże nadzieje w Kindze. Oprzytomnieje dopiero wtedy, gdy ta wyzna, że mogłaby się w nim zakochać. Po tej deklaracji Ksawery, który jest wobec Kasi bardzo oschły, nagle zacznie nosić swoją dziewczynę na rękach. Mało tego! Niespodziewanie poprosi, by została jego żoną!

- Małżeństwo zobowiązuje... i trzyma faceta w ryzach - wyjaśni Ksawery ojcu, któremu bardzo nie spodoba się nowy pomysł syna.

Kasia przyjmie oświadczyny, ale czy wyjdzie za Ksawerego, nie wiadomo, zwłaszcza że Tymon w końcu zbierze się na odwagę i wyzna jej miłość.

Miłosny trójkąt szykuje się też w "Klanie". Mimo że minęło zaledwie kilka tygodni od zaginięcia Beaty (Dorota Naruszewicz), jej mąż, Jacek (Tomasz Bednarek) już ma romans z piękną panią architekt. Agata (Maria Niklińska) jest nim bardzo zauroczona. Nie przeszkadza jej ani spora różnica wieku, ani fakt, że Jacek wychowuje dwoje dzieci.

Cieszy się, gdy mężczyzna proponuje jej kolejne randki, sama też wychodzi z inicjatywą. I w ogóle nie zawraca sobie głowy tym, co zrobi, jeśli Beata wróci. Czy atrakcyjna Agata jest tylko przelotną miłostką Jacka, czy też ma szansę zagościć w jego sercu na dłużej?

- To nie będzie krótki romans. Agata ma duże szanse zająć miejsce Beaty. O tym, że Jacek traktuje ją bardzo poważnie niech świadczy fakt, że zamierza przedstawić ją swoim teściom i dzieciom - mówi nam osoba z produkcji serialu.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że o względy Jacka zacznie starać się też niebawem atrakcyjna księgowa (Sylwia Gliwa), pracująca w firmie należącej do Beaty. Mimo, że na razie między nią i Jackiem dochodzi przy każdej okazji do spięć, kobieta będzie coraz bardziej zainteresowana swoim nowym szefem...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje