Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michalina Olszańska w "Barwach szczęścia"

W 816. odcinku "Barw Szczęścia" do obsady serialu dołączy Michalina Olszańska, prywatnie córka aktorskiego małżeństwa Agnieszki Fatygi ("Alternatywy 4") i Wojciecha Olszańskiego ("Quo Vadis", "1920 Bitwa Warszawska"). Wcieli się w postać Tiny, która nieźle zamiesza w artystycznej karierze Huberta (Marek Molak). Patrycja (Marta Dobecka) przedstawi Pyrce młodą początkującą wokalistkę, z którą ma nagrać duet. Chłopak nie będzie z tego powodu zadowolony.

Michalina Olszańska to prawdziwa dziewczyna renesansu. Pierwszą dużą, prawie 500-stronicową powieść wydała w wieku 15 lat. Dziś ma na swoim koncie już osiem książek. Gra na skrzypcach, rysuje, pisze i komponuje piosenki, które sama wykonuje. Jako fotomodelka współpracowała z wieloma wybitnymi fotografikami.

Reklama

Lista jej osiągnięć wydaje się nie mieć końca. W wieku 13 lat napisała swoją pierwszą książkę, a jej wydany drukiem debiut literacki "Dziecko Gwiazd Atlantyda" zachwycił krytyków. "Trzymam w ręku skarb" - pisała o książce Maria Dorota Pieńkowska, kustosz Muzeum Literatury im. A. Mickiewicza.

Ale to nie wszystko! Michalina odnosi sukcesy także w dziedzinie muzyki - jest utalentowaną skrzypaczką. Koncertowała jako solistka w Filharmonii Berlińskiej, gdzie występowała przed dwutysięczną publicznością. Zarówno literatura jak i muzyka są jej równie bliskie. 

- Mam nadzieję, że uda mi się ciągnąć jedno i drugie - przyznała w jednym wywiadów. - Zobaczymy. Pisanie jest pasją, która wyszła całkowicie ze mnie i to jest chyba moja największa pasja. Ale skrzypce to też część mojej osobowości, której absolutnie nie wyobrażam sobie, bym miała ją odłożyć. To jest niemożliwe.

Teraz do listy jej zainteresowań dochodzi aktorstwo, które w zeszłym roku zaczęła studiować.

A jak rozwinie się znajomość Tiny i Huberta? Czy stworzą zgrany duet również w życiu prywatnym? Odpowiedź przyniosą najbliższe odcinki "Barw Szczęścia".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje